Lastetoa kapid

(166)

Igasse lastetuppa peaks kuuluma laste kapp, mis aitab pere pisematel paremini oma esemeid hoiustada ja organiseerida. Kui oled otsimas sobivat, tasub alustada eesmärgist. Näiteks riiete hoidmiseks sobib ideaalselt ruumi laste riidekapp, kuid koolitarvete ning muu jaoks eelkõige riiulite ja sahtlitega lastetoa kapp. Kindlasti pööra valimisel tähelepanu ka disainile - kapp peaks sobima nii lapse vanusega kui ka ülejäänud interjööriga ehk siis värvide, stiili ja ruumi suurusega. Meie valikust leiad sisustust igas vanuses ja soos lapsele. Tutvu lähemalt ka tootekirjelduses oleva informatsiooniga, kust leiad kapi täpsustavad andmed ja omadused ning soovi korral kasuta kõrvalolevaid filtreid. Soeta tavaline või riidekapp lastetuppa juba täna!

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Lastetoa kapid

Kas kujutad ette tuba, kus ei oleks võimalik mugavalt hoiustada ja organiseerida oma asju? Lastetoa kapp on praktiline lahendus iga lapse tuppa, kus hoiustada oma riideid, mänguasju või koolitarbeid. Kuna valik on suur, siis oleme kirja pannud paar nõuannet, kuidas sobivat valida.

Kuidas valida sobiv lastetoa kapp?

Kui oled otsimas lastetuppa sobivat kappi, siis tasub alustada eesmärgist - mida soovite kapis hoiustada? Näiteks riiete jaoks on vaja suure tõenäosusega suuremat ruumi, et riided ei läheks kortsu ning neid oleks kerge kapist võtta. Siis oleks mõistlik valida laste riidekapp. Laste kapp võib olla ka rohkemate riiulite ja sahtlitega, kuhu oleks mugavam erinevaid tarbeid ja muid esemeid hoiustada ning organiseerida.

Seejärel on aeg panna paika kapi mõõdud ja disain. Kapi mõõtude puhul on oluline tähelepanu pöörata ka juba olemasolevale ruumi suurusele. Näiteks kitsastesse ruumidesse ei pruugi suur ja lai kapp sobida, samas annab suurtes ruumides rohkem erinevate sisustuselementidega mängida. Kindlasti mängib sisustamisel rolli ka disain, mispärast tasub mõelda, millised värvid ja stiilijooned juba praegu ruumis domineerivad või millist stiili ruumikujundust sooviksite? Levinumateks on klassikaline, Skandinaavia, moderne ja paljud teised. Kindlasti pööra tähelepanu ka värvidele, et need sobiksid juba olemasolevate värvidega. Soovituslik on tähelepanu pöörata ka värvipsühholoogiale - näiteks heledad toonid suudavad kitsas ruumis tekitada visuaalselt rohkem avarust, kuid samas tumedad toonid lisavad toale rohkem dünaamilisust. Kindlasti mõtle ka kapi teistele omadustele - näiteks aitab lapsel hommikul end paremini sättida ka kapil olev peegel ning lõbusad pildid tekitavad lastele kindlasti palju rõõmu..

Selleks pakuvad valikut mitmed erinevad kõrgelt hinnatud sisustuse tootjad nagu näiteks Amila, Black Red White, Forte, Klups, Lorelli, Meblar, Meblocross, Plastiko, Steens, Szynaka ja paljud teised. Enne toote ostu on kindlasti soovituslik tutvuda lähemalt tootekirjelduses oleva informatsiooniga, kust leiad kapi täpsemad mõõdud, omadused ja muud andmed.

Miks osta Kaup24 veebipoest?

Kaup24 on e-kaubamaja, kust leiad suures valikus erinevaid sisustuselemente igasse tuppa koos soodsa hinnaga. Kaup on võimalik tellida endale koju kätte, lähimasse pakiautomaati või tule ise tasuta järgi meie esindusse. Võta ka teadmiseks, et igale ostule kehtib 14-päevane ostugarantii - kui ostetud kaup mingil põhjusel ei sobi, on Sul õigus see tagastada või ümber vahetada.

Tutvu meie valikuga ja osta juba täna!