Lastetoa kummutid

(218)

Lastetoa sisustamine on vanematele keerukas ülesanne, kuid kui seda teha õigesti, võib see oluliselt kaasa aidata lapse arengule. Kuna lapsed kasvavad kiiresti, tasuks investeerida mööblisse, mis kasvab koos lapsega. Lastetoa kummut on üks nendest mööbliesemetest, mis tuleb esimesena osta. Uus ja kvaliteetne kummut lastetoas hakkab hoiustama laste riideid, mänguasju, kooliasju ja muud tarvilikku. Vastsündinu tuppa oleks ideaalne osta kummut mähkimisalusega, et saaksite ühes kohas kõik vajaliku ära teha ning mähkimistarbeid kummuti sahtlis hoiustada. Kas eelistad puidust kummutit, valget värvust ja modernsust? Värv, materjal ja kummuti stiil on sinu otsustada. Valik on suur ja igaüks leiab endale meelepärase mööblitüki.

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Kuidas valida lastetuppa kummutit?

Kummut on midagi enamat kui lihtsalt sokkide ja kampsunite hoidmise koht. See on osa teie lapse üldisest toast ja peaks kajastama lapselikku ja rahulikku stiili. Kvaliteetse ja stiilse kummuti leidmine lastetuppa on oluline, sest see on üks asi toast, mis peaks kasutust leidma veel pikaks ajaks. Ennem kummuti valimist, tuleks kaaluda mõnda peamist punkti nagu näiteks funktsionaalsus. 

See on võtmeks, et leiaksid lihtsama vaevaga sobiva kummuti. Beebiga peredesse sobib ideaalselt kummut mähkimisalusega. Sel juhul peab jälgima, et kummut oleks sobiva kõrguse ja piisava suurusega, et võimalusel oleks võimalik laps mõneks hetkeks jätta järelvalveta. Samuti enda heaolu ja ebameeldivate seljavalude vältimiseks peaks olema mähkimiskummut proportsionaalne teie pikkusega. Sahtlitega kummut on mugav, et kõik vajalik saaks hoiustatud. Kummuti esimestesse sahtlitesse saab paigutada mähkmed, niisked salvrätikud ja kõik mähkimiseks vajaliku ning edastistesse sahtlitesse lapse riided ja kui ruumi on üle siis ka mänguasjad. 

Beebi toa jaoks sobiva suurusega kummuti valimine on samuti väga oluline. Kui kummut on liiga suur, tekitab see ruumi ülerahvastatust ja kui see on liiga väike, näeb tuba välja tühi. 

Tähelepanu tuleb pöörata ka sahtlitele sügavusele. Sügavamad sahtlid sobivad kõige paremini mahukate riiete hoiustamiseks ning on ideaalne kasvavale lapsele. Kui teie laps on alustanud kooliteed, kaaluge viie või enama sahtliga kummuti ostmist. Need mudelid on teile suurepäraseks investeeringuks, kuna pakuvad piisavalt hoiuruumi nii riieteks kui ka kooli tarveteks.

Lastetoa kummuti jaoks on soovitav valida erksate ja heledate värvide seast. Lapsed ei hooli kas stiil on traditsiooniline, minimalistlik või moodne. Pigem vaatavad nemad värve. Samuti on kummutit on soovitatav sobitada voodiga või osta midagi täiesti universaalset, mis sobib lapse tulevase mööbliga.

Miks osta Kaup24 veebipoest?

Suurepärased pakkumised leiad Kaup24.ee e-poest, kus on lai tootevalik ning parimad hinnad. E-poest toodete soetamine on lihtne ning tooted võid kätte saada juba järgmisel päeval. Samuti pakub Kaup24.ee 14-päevast tagastusõigust ehk kui toode on sulle liialt suur või väike, saad selle lisa vaevata ümber vahetada. 

Tutvu valikuga ja osta juba täna!