Lastetoa komplektid

(18)

Uue kodu sisustamine pole olnud varem lihtsam - lastetoa komplekt pakub praktilist lahendust, kus on kogu sobiva mööbli töö Sinu eest tehtud. Lastetoa mööbli komplektid koosnevad erinevatest osadest -  voodi, kapid, lauad, toolid, riiulid jpt. Lisaks sellele on komplektidel juba ühtne stiil, mis tagab hubase atmosfääri Sinu lapse tuppa. Lastetoa mööbel peaks sobima ka ülejäänud toa stiili ja värvidega, mispärast on oluline valimisel sellele ka tähelepanu pöörata. Meie valikust leiad mööblit nii modernses, klassikalises, Skandinaavia kui ka teistes stiilides, mis sobivad igas vanuses ja soost lastele. Kindlasti veendu enne toote ostu ka mööbli mõõtudes ja muudes funktsioonides.. Tutvu meie valikuga ning osta laste mööbel juba täna!

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Lastetoa komplektid

Uue kodu sisustamine on alati põnev, kuid samas ka väljakutsuv ülesanne igale perele. Tuleb läbi mõelda erinevad pisidetailid, mis tagada tuppa meeldiva hubasuse. Sageli aga võtab omavahel sobivate mööbliesemete valimine liiga palju aega, mispärast tasub valida lastetoa mööblikomplekt, mis lahendaks selle mure kiirelt ja mugavalt.

Kuidas valida sobiv lastetoa komplekt?

Kui oled otsimas lastetuppa sobivat mööblit, tasub alustada esmalt eesmärgist - millist mööblit vaja läheb? Kirjutuslaud, voodi, narivoodi, kapid, öökapid, toolid - erinevad komplektid pakuvad erinevaid lahendusi, et pakkuda tuppa mitmekülgsust ja praktilisust. Valimisel pööra lisaks tähelepanu ka disainile. Seepärast mõtle läbi toas olemasolevad sisustuselemendid, domineerivad värvid ja stiilijooned. Oluline on, et toas tekiks ühtne disainilahendus, mis aitaks tekitada hubase interjööri. Värvide valimisel on oluline sobitada neid olemasolevate värvidega, kuid kasutada ka värvipsühholoogiat. Näiteks on soovituslik kasutada väikestes ruumides pigem heledaid ja valgeid toone, mis tekitavad toas visuaalselt avarama mulje. Tänapäeva trendid soovitavad kasutada lastetubades pastelseid toone, mis mõjuvad rahustavalt ja rõõmsalt.

Soovituslik on tähelepanu pöörata ka materjalile ja mööblitüki suurusele. Enamus mööbel on valmistatud puidust, kuid kindlasti tasub tähelepanu pöörata materjali kvaliteedile. Suur osa puidust mööblist on valmistatud sertifikaatidega puidust, mis kindlustab selle hea kvaliteedi ja vastupidavuse. Kindlasti tasub tähelepanu pöörata ka komplektide mõõtmetele, sest vaid nii suudad planeerida ruumikasutust efektiivselt.

Valikut pakuvad selleks mitmed erinevad tuntud brändid ja tootjad nagu näiteks ASM, Black Red White, Kiti, Laski Meble, Meblar ja paljud teised. Enne toote ostu on soovituslik tutvuda lähemalt ka tootekirjelduses oleva infoga, kust leiad toodete täpsustavad andmed. Kasuta valimisel ka kõrval olevaid filtreid, nii on valimine kergem.

Miks osta lastetoa mööbel Kaup24 veebipoest?

Kui oled otsimas oma koju kvaliteetset ja soodsa hinnaga mööblit, tasub tutvuda Kaup24 valikuga. Lisaks sellele pakume mitmekülgseid ja paindlikke tarneviise, mille läbi on võimalik saada kaup kätte kiiresti ja mugavalt. Igale ostule kehtib lisaks 2-nädalane ostugarantii - kui ostetud kaup mingil põhjusel ei sobi, on Sul õigus see tagastada või ümber vahetada.

Tutvu meie valikuga ja osta juba täna!