Laste kirjutuslauad

(120)

Hea õpikeskkond aitab kaasa ka lapse õpiedukusele. Mugav laste kirjutuslaud sobib ideaalselt igasse lastetuppa, et laps saaks mugavalt teha koolitöid või olla arvutis. Valikust leiad arvutilaua mitmetes disainides ja värvides. Valides koolilauda pea meeles nii lapse isiklikke vajadusi kui ka toa olemasolevat interjööri. Eriti oluline on mugavus just kasvava lapse jaoks, mida pakub reguleeritav kirjutuslaud. Puidust kirjutuslaud sobib igasse tuppa, mis on lakitud kaitsva lakiga. Võimalik on valida ka erinevate värvide vahel. Kindlasti pööra tähelepanu ka koolilaua ehitusele - erinevad sisseehitatud kapid ja riiulid pakuvad asjade hoiustamiseks mugavat lahendust. Tutvu meie valikuga ning vali sobiv koolilaud juba täna!

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Laste kirjutuslauad

Lapsed on suurepärased õppijad kui tagada neile mugav õpikeskkond. Laste kirjutuslauad on suurepärased lahendused kodustesse tingimustesse, kus teostada koolitöid, joonistada, kirjutada või olla arvutis. 

Kuidas valida sobiv kirjutuslaud?

Kui oled otsimas oma lapsele sobivat kirjutuslauda, tasub esmalt pöörata tähelepanu oma lapse vajadustele. On ilmselge, et olulisel kohal on kirjutuslaua mugavus. Eriti oluline on see kasvava lapse puhul - reguleeritav kirjutuslaud pakub selleks ideaalset lahendust. Koolilaud ja kindlasti ka tool peaks toetama keha asendit - lapse jalad peaksid ulatuma maha, lapse selg peaks püsima sirge ning küünarnukid 90-kraadise nurga all. Samas on reguleeritavad lauad keerulisema ehitusega, mispärast võtab nende ülesseadmine ka veidi rohkem aega. 

Koolilaud peaks kindlasti sobituma ka ülejäänud toa interjööriga. Sellepärast pööra tähelepanu toas olevatele värvidele ja disainilahendustele - milline laud sellega sobiks? Kindlasti  mõtle ka mõõtudele. Kitsastes ruumides võib suur arvutilaud tunduda kobakas ning väiksem laud annab rohkem liikumisruumi. Suuremates ruumides on õnneks rohkem mänguruumi. Soovituslik oleks mõelda ka värvipsühholoogia peale - heledad värvid suudavad visuaalselt tekitada toas juurde avarust, kuid samas pakuvad tumedad värvid rohkem dünaamilisust. Materjalide poolest on levinu on just puidust kirjutuslaud, mis on traditsiooniline lahendus igasse interjööri. Pea meeles, et puidust lauad peaksid olema kaetud kaitsva lakiga, et laua kvaliteet püsiks hea ja selle eluiga oleks piisavalt pikk. Osad lauad on isegi märgitud sertifikaadiga, mille materjal on pärit usaldusväärsetest allikatest. Kindlasti tulevad kasuks erinevad riiulid ja kapid, mis on laua sisse ehitatud.

Valikut pakuvad selleks mitmed erinevad brändid, nagu näiteks Amilia, Forte, Black Red White, Meblar, NORE, ML Meble ja paljud teised. Kui Sul on laua kohta täpsustavaid küsimusi, võta julgelt ühendust meie klienditeenindusega.

Miks osta Kaup24 veebipoest?

Kaup24 on veebipood, kust leiad suures valikus kvaliteetset mööblit koos soodsate hindadega. Paindlikud makse- ja tarne võimalused tagavad kiire ja mugava kauba kättesaamise. Igale ostule kehtib lisaks 2-nädalane ostugarantii - kui ostetud kaup mingil põhjusel ei sobi, on Sul õigus see tagastada või ümber vahetada.

Tutvu meie valikuga ja osta juba täna!

Laste kirjutuslauad - millised on kõige populaarsemad?

Laste kirjutuslauad - milliseid soovitatakse?

Laste kirjutuslauad - millised on kõige kõrgemalt hinnatud?