Lastetoamööbel

Lastetoa sisustamisel võib lasta fantaasia lendu ja kaasata protsessi ka selle toa elanikud. Väikestele või noortele mõeldud ruum olgu julge ja lõbus ning mis olulisim – see peab lastele meeldima. Selleks leiad meie valikust erinevates lõbusates disainides ja nii kirevates kui ka tagasihoidlikes värvides mööblit - lastevoodid, laste laud ja toolid, lastetoa kardin, puidust lastevoodid, lastetoa riiulid, mänguasjakastid, laste kirjutuslauad ja palju muudki, mille seast meelepärane lastetoamööbel leida. Kui laste ideed kipuvad liialt pööraseks minema, siis vanema asi on säilitada kaine meel ja mitte unustada järeltulijate soove täites praktilisust. Arvesta ka sellega, et kasvava lapse soovid ja eelistused võivad kiiresti muutuda.

Uus lastetoamööbel

Lastetoa mööbel

Lastetoamööbel peab lähtuma kahest aspektist: laste vanusest ja arvust. Kui tuba jagab kaks last, siis on loogiline, et siin on kahekordne voodi. Ühe lapse tuppa ei ole mõtet igaks juhuks nariga lastetoa mööblit soetada, sest see võtab tarbetult ruumi. Et mudilasi paelub eeskätt mängimine ja mänguks on vaja palju põrandaruumi, võiks toas olla mööbliesemeid pigem vähem kui rohkem.

Kuidas valida sobiv?

Tasub uurida erinevaid puidust lastetoamööbli komplekte, kus on ühekorraga olemas voodi, kirjutuslaud, riidekapp, hoiukohad mänguasjadele ja raamatutele ning nipet-näpet veel üht teist. Kuid ka erinevatest esemetest annab kombineerida omanäolise toa, kus pisike printsess või prints meelsasti olla tahab. Kompaktne lastetoa mööbel on selline, kus lapsel on lisaks magamisasemele võimalik joonistada (laud ja tool), võtta oma käega mänguasju (mänguasjakastid, hoiukastid) ja ise riietuda (kummut, riidekapp, nagid) ning see kõik kokku ei võta palju ruumi. Muud vidinad nagu peegel, televiisor, arvuti, mängukonsool, plaadid ja garderoob sõltuvad lapse soost ja vanusest. Väikelapseeas ei ole mõtet sisustamisega üle pingutada – laps kasvab ja tema soovid muutuvad. Kindlasti tasub mõelda kõikidele mööbliesemete peale, mida vaja võiks minna - laste laud ja toolid, lastetoa kardin, laste kirjutuslaud, lastetoa riiul. Vajadusel ja võimaluse korral kaasa mööbli valimisse ka laps ise.

Mudilase või algklassides käiva poisi-tüdruku tuppa on parim täispuidust lastetoa mööbel, sest see on naturaalne ja lapsesõbralik materjal, mis peab ronimistele ja mürgeldamistele hästi vastu. Samas on see materjal, mis sobib alati igasse lastetuppa. Hiljem võib noor soovida oma tuppa midagi erilisemat, näiteks kott-tooli, tööstuslikke metallriiuleid või ehitada ise kaubaalustele voodi. Valige välja sobiv mööbel ja kujundage enda unistuste lastetuba!

Miks osta Kaup24 veebipoest?

Kaup24 on e-kaubamaja kust leiad suures valikus sisustuselemente lastetuppa. Lisaks soodsatele hindadele leiad siit ka paindlikud tarnevõimalused. Võta teadmiseks, et igale ostule kehtib 2-nädalane ostugarantii, mispärast ei pea Sa muretsema, kui toode ei peaks sobima.

Tutvu lähemalt valikuga ning osta juba täna!