Seinavalgustid

(1972)

Seinalambid täidavad üldjuhul täiendava valgusallika funktsiooni, kuid neid kasutatakse ka hubase atmosfääri loomiseks ja sisekujundus detailide esile toomiseks, nagu näiteks perefotod või maalid seintel. Vali allolevast valikust sobivaim lamp välja ja telli mugavalt koju! 

Toodete kuvamine

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Seinavalgustid

Enamasti kasutatakse seinavalgusteid lisavalgusallikana, näiteks magamistoas lugemiseks. Neid saab paigaldada ka lastetuppa voodite kohale. Aga on ka palju teisi kohti, kus saab kasutada seinavalgusteid. Näiteks elutuba, koridor, vannituba ja mujal. Samuti saab seinavalgusteid kasutada peeglite ja teiste interjööri elementide valgustamiseks, mida soovite rõhutada või esile tõsta, näiteks kallid maalid või ilusad perefotod. 

Kuidas valida sobivad seinalambid?

Seinavalgusteid on kahte tüüpi: suunatud ülespoole või suunatud allapoole. Alla suunatud valgustid sobivad rohkem lugemiseks, suunatud ülespoole - need aitavad luua õdusust ja muuta kodu atraktiivsemaks. Soovitame valida LED seinavalgusti, mis mitte ainult ei paku tõhusamat valgustust, vaid ka säästavad energiat. 

Tavaliselt sisaldab peeglite ja teiste mööblite valgusti ainult ühte lampi, kuid on ka mitme lambiga seinavalgusteid. See on parim valik, mis võimaldab teil reguleerida valgustuse intensiivsust. Enamasti on sellist tüüpi lambid metallist, klaasist, plastikust või isegi tekstiilkuplitega kuid võivad olla ka ilma kupliteta. Sellisel juhul on nende kiirgatav valgus heledam ja intensiivsem ja võib olla tüütu, nii et selliste lampide elektripirnid tuleb valida eriti hoolikalt.

Lisaks lambile on oluline pöörata tähelepanu ka muudele omadustele Seinalamp lülitiga võimaldab igal ajal mugavalt lampi sisse ja välja lülitada. Eriti mugav on seinalamp juhtmega, mille otsas on lüliti. Lisaks on kõik lambid erinevates disainilahendustes, kõrgustes, laiustes ja värvides, mistõttu on võimatu mitte leida endale sobivat mudelit. Kindlasti peaksid ka mõtlema kus lamp hakatakse kasutama - näiteks seinavalgustid magamistuppa võiks olla hubasema disainiga kui seinalambid kontorisse. Oleme kindlad, et meie kodulehel leiate hõlpsalt seinavalgustid, mis teile meeldivad ja sobivad ideaalselt teie kodu sisustusega. Kui teil on ideedest puudus, konsulteerige sisekujundajaga. 

Miks osta Kaup24 veebipoest?

E-pood Kaup24.ee pakub laia valikut kaupu soodsama hinnaga kui kaubanduskeskustes. Tellitud kaup tarnitakse teile koju 2-3 tööpäeva jooksul ning turvalisuse huvides maksate alles siis kui kaup on teieni jõudnud. Enne ostu hoidke silm peal ka sageli toimuvatel sooduskampaaniatel ja pakkumistel, et säästa raha veelgi.

Tutvu meie valikuga ja osta juba täna!

Seinavalgustid - millised on kõige populaarsemad?

Seinavalgustid - millised on kõige kõrgemalt hinnatud?