Põrandalambid

(397)
Toodete kuvamine

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Põrandalambid

Põrandalamp ei ole mitte ainult valgusallikas, vaid ka stiilne sisekujunduse detail. Põrandavalgusti sobib ideaalselt lisavalgustuse loomiseks. Mida mitmekülgsem on valgustite valik teie kodus, seda mugavam see on. Seetõttu on võimalik valida erinevate disainide vahel, et leida Sinu koju just kõige sobivam.

Milline põrandalamp valida?

Enamikes põrandalampides on ainult üks pealamp, kuid neil võib olla ka üks või mitu täiendavat lampi. Põrandalambi aluseid on väga erinevaid: alus võib olla sirge või kumer, stabiilne või kokku lapitav. Reeglina on põrandalampide alused valmistatud kuldsest, hõbedasest või mustast metallist, kuid kui soovite, võite osta tavatu variandi. Põrandalampide kuplid võivad olla valmistatud klaasist, metallist või tekstiilist, mõelge, milline variant on teie arvates kõige praktilisem ja sobib teile ja teie koduga kõige paremini.

Lampidel on üldiselt erinevad parameetrid ehk kõrgused ja laiused. Veel suuremaks mugavuseks on põrandalampide reguleeritav kõrgus. Nad on kerged ja mobiilsed, nii et vajaduse korral saab neid liigutada kodu mis tahes nurka või isegi õue. Põrandalambi stiilsemaks muutmiseks võib juhtme peita. Ehkki kõige paremini sobivad põrandavalgustid elutuppa või magamistuppa, kaunistab see ideaalselt ka teisi tubasid tekitades meeldiva üllatuse mulje. 

Paljude mudelitega tulevad kaasa lambid. Enamlevinud on põrandalamp LED lambiga, mis on ka kõige energiasäästlikum variant. Täpsemaks informatsiooniks tutvu lähemalt tootekirjelduses oleva informatsiooniga. Kui teil on toodete kohta veel lisaküsimusi, on võimalik need sinna ka esitada või võtta ühendust meie klienditeenindusega telefoni või e-maili teel.

Miks osta Kaup24 veebipoest?

Võimalik, et te hindate ennekõike madalaid hindu - tavalise põrandavalgusti saate osta e- poes Kaup24.ee ainult 10 euro eest. Kui olete huvitatud tõeliselt kõrgekvaliteetsest põrandavalgustist, siis ärge säästke raha - 100-150 euro eest saate interjööri elemendi, mis teenib ja rõõmustab teid, teie lapsi ja võib-olla ka lapselapsi pikka aega. Siiski on see hind sellise kvaliteedi kohta siiski odav - meie mõistame kui oluline on leida taskukohase hinnaga hea kvaliteediga tooteid.

Tutvu meie valikuga ja osta juba täna!

Põrandavalgustid - millised on kõige populaarsemad?

Põrandavalgustid - milliseid soovitatakse?

Põrandavalgustid - millised on kõige kõrgemalt hinnatud?