Laualambid

(787)

Laualambid tagavad tuppa vajaliku valguse, olles samal ajal ka suurepärased täiendused Sinu kodu interjööri. Lauavalgustid sobivad igasse tuppa oma paindliku disaini- ja värvivaliku tõttu - nii leiad laualambid magamistuppa, elutuppa, lastetuppa, kontorisse kirjutuslauale ja mujalegi. Meie valikust leiad erinevates materjalides, disainides, värvides, suurustes ja kinnitussüsteemides lampe, mille seast valida oma lemmik. Lisaks on olemas veel öölampe, mis tagab tuppa piisavas koguses valgust öösel ning erinevate pirnidega lampe, nagu näiteks LED laualambid, mis on energiasäästlikud ning tagavad piisavalt ereda valguse. Enamus lampidega tuleb juba lambipirn kaasa, mistõttu ei pea Sa eraldi pirnide otsimisele aega kulutama.

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Laualambid

Laualambid on alati olnud väga populaarsed, nii ka e-pood Kaup24.ee pakub laias valikus selle kategooria tooteid. Lauavalgusteid kasutatakse kodus ja töökohas täiendavate valgusallikatena. Kindlasti mäletavad paljud veel lauavalgusteid, mida nad kasutasid kooli- ja ülikooliaastatel. Lauavalgustid tagavad ökonoomse ja ohutu valgustuse, loovad õdusa õhkkonna ja aitavad keerulisi õhtuid, mida me kulutame õppimiseks ja töötamiseks mugavamaks muuta. Nad võivad ka olla magamistoa või elutoa tõeliseks kaunistuseks.

Kuidas valida koju sobiv laualamp?

Lauavalgustid sobivad ideaalselt erinevatesse ruumidesse kasutamiseks. Enam levinud on nad aga magamistoas ja kontoris. Laualambid magamistuppa on üldiselt hubasema disainiga, kuid seda võivad olla ka vabalt lambid kontorisse. Meie valiku seast on võimalik leida igal ühel endale sobiv variant.

Tavaliselt on sellise valgusti korpus painduv, nii et lampi saab arvutile lähemale tuua. Tavaliselt on laualambil kindel ja tugev alus, mis muudab selle stabiilsemaks, nii et seda saab paigutada nii kõvale kui ka pehmele põrandale (diivanile või voodile). Praeguseks on laua- ja muud lambid valmistatud mitmesugustest väga erinevatest materjalidest - metallist, plastikust jne.

Kui eelistate klassikat, siis ilmselt sobib teile lamp klaasist või riidest kupliga. Tööks mõeldud lampide kuplid on reeglina ainult plastist või metallist. Teine võimalus - osta lamp, mis kinnitub laua külge. Tänu mugavale kinnitussüsteemile saate lambi lauapinnale kinnitada ja seejärel eemaldada, jälgi jätmata. Soovitame teil sellele võimalusele tähelepanu pöörata. Veel üks võimalus – lamp klambriga, kuid selline lamp tõenäoliselt ei ole suur ja võimas. Reeglina kasutatakse laualampides hõõglampe ja halogeenlampe, kuid hiljuti on müügile ilmunud ökonoomsemad ja universaalsete lampidega laualambid ehk LED laualamp. Muideks tuleb pirn paljude lampidega ka kaasa, mistõttu ei pea uut pirni otsima hakkama enne kui vana enam ei tööta.

Miks osta Kaup24 veebipoest?

Kaup24 pakub suurepärases valikus laualampe teile koju või töö juurde ülisoodsa hinnaga. Mitmekülgsed ostu- ja maksetingimused tagavad näiteks kiire kauba kättesaamise otse koju kätte ja ka järelmaksu võimaluse. Lisaks aitavad hinda alandada veelgi erinevad sageli toimuvad sooduskampaaniad ja pakkumised.

Tutvu valikuga ja osta juba täna!

Laualambid - millised on kõige populaarsemad?

Laualambid - milliseid soovitatakse?

Laualambid - millised on kõige kõrgemalt hinnatud?