Köögitasapinnad

(189)

Mitte ükski koht köögis ei näe nii palju vett ja vilet kui töötasapind – see saab terariistaga pihta, sinna satuvad tulikuumad või jääkülmad nõud, rääkimata päevast päeva märjaks saamisest. Et köögi töötasapind peab taluma paljutki, on oluline, et see oleks niiskus- ja kriimustuskindel, ent samas ka lihtne hooldada ja ilus.

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Köögi töötasapinnad

Töötasapind kööki on ideaalne lahendus toidutegemise ajal hoida ära köögimööbli riknemise, kuid samal ajal anda mööblile veel visuaalset väärtust. Erinevad materjalid, värvid ja mustrid aitavad igalühel leida oma kööki midagi sobivat, mis muudaks kogu köögi hetkega hubasemaks.

Kuidas valida sobiv köögi töötasapind?

Kõige vastupidavam on kivist töötasapind ja kunstkivist töötasapind. Marmor ja graniit on elegantsed ja kvaliteetsed materjalid, ent on ka kõige kallimad. Samas on investeering looduslikku kivisse iga senti väärt, sest kivist tööpind on eluaegne. Lisaks on tegemist äärmiselt hügieenilise materjaliga. Kivil võib julgelt toiduaineid käidelda, ei pea kartma, et need kivile midagi teevad või et kivi mõjutaks kuidagi toitu. Lisaks on nad üsnagi niiskuskindel töötasapind.

Puidust tööpind nõuab palju hoolt ja puit on ka niiskusele vastuvõtlik. Teisalt on puidul palju plusse – see on soe, kordumatu mustriga ja loob hubase tunde. Kui puidupind läheb kriimuliseks, siis mööblit välja vahetama ei pea. Puitplaadi saab üle lihvida ja õlitada või vahatada ning plaat näeb välja nagu uus.

On ka terve hulk tehismaterjale, mida tasapindade valmistamisel kasutatakse. Näiteks võib tuua laminaadid, erinevad kunstkivid ja puitlaastplaadid. Igaühel neist on oma head ja vead, mis tasub enne valiku langetamist läbi uurida.

Oluline on seejuures meeles pidada, et köögitasapind on tähtis, ent mitte ainus osa mööblist – töötasapind peab sobima plaati ümbritseva mööbliga. Kui Sinu soov on näiteks graniidist tööpind, tuleb olla kindel, et mööblikarkass on kiviplaadi kandmiseks piisavalt tugev. Et mitte nööbi ümber pintsakut õmmelda, on targem vaadata ruumi ja sisustust kui ühte tervikut ja otsustada tasapinna materjal alles siis, kui on selge, millised on selle ruumi teised elemendid. Sellest lähtuvalt vali välja ideaalne disain, milline võiks Sinu uus köögitasapind olla.

Miks osta köögi tööpind Kaup24 veebipoest?

Soodsad köögi töötasapinnad leiad Kaup24 veebipoest koos äärmiselt paindlike ostu- ja maksetingimusi. Meie garanteerime Sulle parima hinna, sest isegi kui leiad mõnest teisest veebipoest sama toote soodsamalt, siis lilla sildiga märgistatud toodete puhul on võimalik hinnavahest tingitud summa tagasi saada. Kui kahtled toote ostus siis tea, et meil kehtib 2 nädalane ostugarantii - kui ostetud toode mingil põhjusel siiski ei sobi, on Sul õigus see tagastada või ümber vahetada.

Tutvu valikuga ja osta juba täna!

Köögitasapinnad - millised on kõige populaarsemad?

Köögitasapinnad - milliseid soovitatakse?

Köögitasapinnad - millised on kõige kõrgemalt hinnatud?