Köögikapid

(1138)

Köök on kodu süda. See on paik, millega seostuvad positiivsed emotsioonid – täis kõht, isuäratavad aroomid ja kokkamise rõõm. Olgu pere suur või väike, piisav kogus nõusid peab olema igas majapidamises. Et serviise, nuge-kahvleid ja potte-panne mugavalt hoiustada, peaks „kodu südames“ olema parajal hulgal köögikappe. Pigem ikka rohkem kui vähem, sest oma hoiukohta vajavad ju ka kuivained. Meie valikust leiad suures valikus köögikappe erinevates disainides ja värvides. Näiteks köögikapid seinale kui ka köögikapid eraldi kujul, nii ülemised köögikapid kui ka köögikapid põrandale. Kõrged köögikapid pakuvad suuremat mahukust, kuid samas madalad alumised köögikapid hoiavad rohkem kokku ruumi. Kasuta filtreid ning vali sobivad juba täna!

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Köögikapid 

Kas meie perele meeldiks integreeritud mööbel ühes kodutehnikaga või sobivad meile eraldi köögikapid? Meeldiks meile eraldi köögisaar või on parem ja mugavam, kui kogu mööbel asub nii-öelda ühel joonel? Millisest materjalist tööpind vastab meie vajadustele? Kui suur peaks olema valamu?

Need ja mitmed teised küsimused on mõistlik enne köögimööbli ostmist või tellimist enda jaoks läbi mõelda.

Köögimööbli disainimine on tavaliselt üks esimesi kujundustöid, mis uue kodu kavandamisel ette võetakse. Et tööpinnast allapoole jäävasse ossa paigutatakse lõviosa söögitegemiseks ja einestamiseks vajalikust kraamist, on elementaarne. Alumised köögikapid on praktiliselt igas köögis. Tööpinnast ülal eelistatakse tihtilugu avatud riiuleid või jäetakse osa seinast tühjaks. Ülemised, seinale kinnitatavad köögikapid ei mõju „ahistavalt“, kui nende alla paigaldada näiteks valgustid.

Skandinaavia stiilis köökides kohtab mõlemat versiooni – nii maast laeni kui ka ainult ruumi allosas möbleeritud kööke. Emba-kumba kujunduslahendust seob ühine omadus: tegemist on alati puidust köögikappidega. Naturaalne materjal on käe all kõige mõnusam, see hingab ja mõjub hästi nii moodsas linnakorteris kui maalähedases talumajas. Viimistlusvõimalusigi on puitmööbli puhul äärmiselt palju. Vahel peljatakse, et täispuitmööbel on meeletult kallis. Mõeldakse: puidust köögikapid soodsalt – on see üldse võimalik? Jah, kindlasti on, kui hoolega otsida ja hindu võrrelda.