Arvutilauad, kirjutuslauad

(395)

Kas töötad kontoris või otsid praktilist mööblit koju? Mugavad ja kvaliteetsed arvutilauad võimaldavad Sul kogu oma töö sujuvalt ära teha. Meie laiast kaubavalikust leiad erineva disainiga laudu, mis sobivad just sinu ruumidesse. Arvuti- või kirjutuslauda vali vastavalt enda soovidele ja võimalustele ning reeglina natuke suurem, kui hetkel vajad. Mõtle ka ergonoomikale ja laua kõrgusele, et leida sobivaim. Sõltuvalt ruumi värvitoonidest ja ruumi suurusest on lihtne leida sinna laud, mis võimaldab kehasäästvalt igapäevaseid tööülesandeid täita.

Toodete kuvamine

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Arvutilauad, kirjutuslauad

Arvuti- ja kirjutuslaud on üks olulisemaid mööbliesemeid nii kontorites, kodukontorites kui ka koolilaste tubades. Korralik kirjutuslaud peab olema kasutajale sobiliku kõrgusega, mis aitab ennetada valulikku selga pärast tunde selle ääres töötamist. Kaup24.ee e-poes on kirjutus- ja arvutilaudade valik ääretult lai, mistõttu leiab igaüks siit endale sobiva.

Ergonoomiline kirjutuslaud vali nii

Kuidas töö- või kirjutuslauda valida? Laua kõrgus on üheks kõige olulisemaks kriteeriumiks. Laua taga istudes peavad istuja jalad korralikult maas olema ning käed asetuma lauale 90-kraadise nurga all. Vaid sellises asendis istud enda jaoks õige kõrgusega laua taga. Ka tool peab olema istuja jaoks sobiva kõrgusega.

Arvutilaud vali kirjutuslauast laiem ja sügavam

Arvutilaud peab olema lisaks ka sobiva laiusega – klassikaline töölaud ühele täiskasvanule on suurusega 55 x 110 cm ning kõrgusega 75 cm. kuid vastavalt vajadusele tasub valida suurem. Mis eristab arvutilauda kirjutuslauast? Osa lauaruumi vajab arvuti, ning laud tuleb valida sellevõrra suurem. Tootlikumal töökohal on IT-spetsialistil ees kaks monitori, keskmisest suurem klaviatuur ja hiire matt, ning tema kõrval laual ka arvutikast, printer ja märkmekaustad. Tõenäoliselt ka sülearvuti. Sellisel juhul on soovitatav laua sügavus vähemalt 80 cm ja laius vähemalt 120cm, kuid ka 150cm võib olla vajalik. Lihtne võimalus on kaks lauda paigutada kõrvuti, või üksteise taha, tekitamaks piisavalt suurt lauapinda.

Siinkohal soovitame laua ostjal hinnata enda vajadusi ja seejärel laua sobivust tema kohale. Kui nurk seab piirangu, võib nurgalaud olla parim lahendus.

Vali laud lisavõimaluste järgi

Lisaks sellele tuleks lauda valides tähelepanu pöörata ka sahtlitele ja riiulitele. Kõige olulisem kokkuvõtteks on, et laua taga on lihtsalt mugav tööd teha.

Kaup24.ee tootevalikus on ka suur hulk kenasid kontorilaudu, mistõttu leiab igaüks kahtlemata just endale sobiliku. Lauad on erineva suuruse ja kujuga, mistõttu leiab ka kõige nõudlikum valija just endale selle õige mudeli.

Vaadatud tooted

Konsulteerime tööpäeviti kell 9-18

Pigu grupp:
Internetinė parduotuvė Interneta veikals Kaledos.lt