Seinapildid

(7470)

Tühjad seinad on täis võimalusi lisamaks veidike värve ja elu, et teie kodu veel hubasemaks muuta. Saate oma kodu seinu kohandada nii, et teid ümbritseksid asjad, mida jumaldate. Kodu kujundamisel lase oma fantaasial lennata ja mängi: värvide-mustrite, vormide, tekstuuri, stiilide ja ajastutega. Seinapildid aitavad sind selles ja toovad tuppa rohkem positiivset meeleolu - rõõmu ja rahu. Lase oma kujutlusvõimel lennata ja lisage lastetuppa armas pilt koos tema lemmik kangelastega või lemmikloomaga. Soovitame lisada modernses stiilis seinapildid magamistuppa või värvikirevat päikeseloojangut kujutavad seinapildid elutuppa. Äkki sobib sinu koju hoopis mõni atraktiivne maal või pilkupüüdev akrüülmaal?

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Seinapildid

Seinapildid on uus trend sisekujunduses. Kui aastaid tagasi oli peamine rõhk värvilistel seintel ja tapeetidel, siis üha enam kasutatakse seinavärvina heledaid tagasihoidlikke toone ning lisatakse kujunduselemendina erinevaid seinapilte koos huvitavate raamidega, mis toovad esile just kodu isikupära ja personaalsuse.

Koju seinapilti valides tuleb olla hoolikas, et sobiv kunstiteos sulanduks kindlasti kokku sinu kodu interjööriga. Enda jaoks meelepärase stiili leidmine tundub alguses üsna keerulise protsessina, kuid kui oled enda jaoks selgeks teinud kas soovid oma kodu täita fotosid kujutavate seinapiltidega, mitmeosaliste teostega, või maalidega, mis äratavad ellu sinu seinad, siis on otsuse tegemine juba kergem. Kaup24 e-poest leiad suure valiku erinevaid seinapilte iga toa jaoks sinu kodus.

Tühjad koduseinad võivad tihti tekitada üksiku tunde, kuid kui täidad seinad huvitavate maalidega tood sa rohkem energiat oma kodu interjööri. Pildid, mis kujutavad loomi või rahulikku sinist merd aitavad luua inimestes parema enesetunde, mida tühjad seinad ei suudaks. Viimastel aastatel on populaarseks saanud ka terve ühevärvilise seina täitmine piltidega enda perest, mis annab kodule hubasust juurde.

Seinapilt on üks sisekujunduse põhielemente, ning peaks olema elutoas atraktiivne. Soovitatav on elutoas kasutada mitut kunstiteost, mis sobiksid kokku sinu koduga ning oleksid ilusad ja unikaalsed. Meeldib sulle akrüülmaal, või otsid hoopis pilti maailmakaardist oma seinale? Valik on suur ja igaüks leiab endale sellest midagi sobivat.

Kõige tähtsam on jälgida, et pilt läheks kokku sinu toa sisustusega, värvidega ja teiste pisidetailidega. Näiteks minimalistlikku ruumi on hea idee üles riputada midagi abstraktset või loodusteemalist, mis annab ruumile avarama mulje, näiteks sobib selline teema hästi magamistuppa. Suur seinapilt lõuendil või äge mitmeosaline seinapilt näevad elegantsed välja ning pakuvad sisustuse uuendamisel palju mänguruumi.

Miks osta seinapildid Kaup24 veebipoest?

Kaup24.ee pakub laia valikut kodu sisustust suurepäraste hindadega. Lisaks leiad meie veebipoest ülimalt paindlikud ostu- ja maksetingimused - näiteks 2 nädalane ostugarantii, mitmekülgsed kauba kättesaamise võimalused, järelmaks ja palju muud. Tellige oma koju uued seinapildid meie veebipoest ja juba varsti saate rõõmustada teile tarnitud ostu üle.

Tutvu meie valikuga ja osta juba täna!