Seinakellad

(321)

Kodu peab vastama igapäevaelu vajadustele ning üks korralik kell peab igas kodus olemas olema. Kas otsid midagi huvitavamat, kui lihtsalt tavaline seinakell, äratuskell või lauakell? Elutubades on menukust hakanud koguma suur kleebitav seinakell, mida saab kergelt ise paigaldada ja vajadusel ka eemaldada. Samuti seieriteta kellad ja digitaalne seinakell, mis sobib imehästi veidi modernsematesse majapidamistesse. Seinakellad valmistatakse tänapäeval nii puidust, metallist, plastikust või akrüülist. Näiteks industriaalse stiiliga kodusse sobiksid ideaalselt puidust seinakellad, mis tooksid tuppa veel rohkem hubasust. Kindlasti tuleb lähtuda seinakella valides sellest, mis teile endale meeldib ning mis sobitub kokku ruumiga.

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Kellad

Kuigi on enamus inimestel tänapäeval olemas käekellad, nutikellad või käepärast alati telefon, mis muudab aja teada saamise kiireks ja mugavaks, siis kodu interjööri täiustamiseks oleks alati mõistlik valida kas seinale või lauale kell,

Kuidas valida sobiv seinakell koju?

Kell võib tunduda äärmiselt lihtne sisustuse osa, kuid tegelikkuses võib ta anda Sinu kodu atmosfääri palju hubasust. Selleks aga tuleb leida kell, mis sobiks Sinu kodu olemasoleva mööbli ja muuga. 

Esmalt tuleks välja selgitada, mis kella parasjagu otsid. Kas on selleks seinakell elutuppa, kööki või magamistuppa? Või on Sinu soov hoopis leida lauakell, mis sobib hästi kaunistuseks lauale või kapile? Magamistuppa sobivad hästi äratuskellad, mis aitavad hommikul õigel ajal tegevuste juurde asuda. Nii äratuskell kui ka tavaline kell võib olla nii väike või suur seinakell kui ka lauakell, mistõttu on oluline otsustada, kumb on Sinu eelistus.

Seejärel on aeg leida valikust meelepärane disain. Võimalik on valida nii väike kell, mis on minimalistlikuma välimusega, kui ka suur kell, mis on kohe nähtav. Eriti hubane variant oleks soetada puidust seinakellad, mis annavad toale koheselt antiiksema hõngu. Modernsemat disaini armastajale sobib pigem digitaalne seinakell. Lisaks on võimalik leida valikust kellasi disainides vastavalt toale - näiteks lastetuppa kirev ja lõbusa pildiga, kööki toiduteemaline jne.

Enne toote ostu tutvu kindlasti tootekirjelduses oleva informatsiooniga, et olla kindel toote parameetrites, omadustes ja muus sobivuses. Sealt leitavad andmed aitavad Sul kella kasutamist ka planeerida, näiteks suurust arvestades. Kui Sul on toote kohta täiendavaid küsimusi, siis võid need julgelt samasse kirjeldusse ka esitada. Teine võimalus on võtta ühendust meie klienditeenindusega telefoni või e-kirja teel.

Soodne kellade müük toimub Kaup24 veebipoes

Kui oled parasjagu otsimas kella, mis muudaks Sinu kodu atmosfääri kui ka muudaks kella teada saamise kiireks, oleks mõistlik tutvuda Kaup24 laia ja soodsa valikuga, kus toimub seinakellade müük. Meie garanteerime Sulle kõige parema hinna, sest isegi kui leiad mõnest teisest veebipoest sama kella soodsama hinnaga, siis lilla sildiga märgistatud toodete puhul pakume hinnavahest tingitud summa tagasi saada. Lisaks pakume paindlikke ostu- ja maksetingimusi, mis muudab kogu ostuprotsessi Sinu jaoks kordades mugavamaks ja turvalisemaks.

Tutvu meie valikuga ja osta juba täna!

Seinakellad - millised on kõige populaarsemad?

Seinakellad - milliseid soovitatakse?

Seinakellad - millised on kõige kõrgemalt hinnatud?