Kodusisustus

Kodusisustus  suudab  muuta meie kodu hetkega hubaseks ning stiilseks. Meie valikust leiad sisustuselemendid ja dekoratsioonid, millega täiendada igat ruumi. Selleks võivad olla nii seinapildid, maalid, seinakleebised, pildiraamid, seinakellad, aasid, küünlaalused, sirmid, vaheseinad, hoiukastid, küünlad, küünlajalad ja muudki. Valimisel pööra tähelepanu nende disainile, värvile kui ka eesmärgile. Näiteks kui oled otsimas seinakleebised lastetuppa, tasub kindlasti mõelda disaini peale, mis ka lapsele meeldiks. Sellepärast on oluline igas toas mõelda sisustuselementide valimisel ka ülejäänud interjööri peale, et värvid ning stiili tunnusjooned omavahel ühtiks ning tekitaksid hubase atmosfääri. Tutvu valikuga ning vali sobivad juba täna!

Kõige populaarsemad kodusisustustooted

Jätka kodusisustustoodete ostlemist

Uued kodusisustustooted

Kodusisustus

Uue kodu soetamisel on äärmiselt põnev valida oma maitse järgi kodusisustust, sest Sul on valiku seas täiesti vabad käed ning saad ise kujundada kõike just nii nagu ise soovid. Selleks pakub Kaup24 suuremas valikus erinevat sisustust Sinu koju, mille seast on võimatu mitte leida midagi meelepärast.

Millised sisustuselemendid valida?

Ühed suuremad sisustuselemendid, mis koheselt annavad toale särtsu ja hubasuse, on erinevad dekoratsioonid. Nendeks võivad olla seinapildid, seinakleebised, pildiraamid, kellad, vaasid, küünlad, hoiukastid ja palju muud.

Seinapiltide valimisel lähtu kindlasti oma kodu olemasolevast interjöörist. Kui Sul on muidu minimalistlik tuba, siis äkki võiks anda tuppa veidike kirevust värvikas seinapilt või mõned seinakleebised. Kui Sa soovid, et koos perega või sõpradega veedetud mälestused oleksid taas jõus ning saaksid neid meelde tuletada, oleks mõistlik hoopiski lasta pildid välja printida ning leida igale pildile sobiv pildiraam.

Kell ei pea olema alati praktiline, vaid sobib ka niisama Sinu kodu atmosfääri täiustamiseks. Näiteks seinakell elutuppa või äratuskell magamistuppa - mõlemad variandid on alati teretulnud.

Kui armastad lilli või soovid tuua tuppa ilu, siis kindlasti muretse lillede jaoks lillevaas. Ka vaas võib olla erinevates disainides, mis täiustavad Sinu kodu ning tagavad hubasuse. Sarnast ilu annavad erinevad küünlad ja küünlajalad. Küünlajalg sobib hästi igasse majapidamisse, kus kasutatakse tihti küünlaid.

Kui tarvis oleks mõnda tuba poolitada ning mingil juhul ei ole seina ehitamine variant, võid vabalt soetada ka alternatiive - vahesein, lükandsein, voldiksein või sirm on kindlasti abiks selle mure lahendamisel.

Täpsemalt toodete kohta lugemiseks või nippe nende valimiseks saad iga kategooria alt.

Miks osta Kaup24 veebipoest?

Meie veebipood pakub erinevaid kvaliteetsed sisustuselemente Sinu koju ülisoodsa hinnaga, sest meie teame, kui oluline on hubane kodu. Lisaks pakume paindlikke ostu- ja maksetingimusi nagu näiteks 14 päevane ostugarantii, mitmekülgsed kauba kättesaamise võimalused ja järelmaksu kasutamine. Lisaks toimuvad sageli erinevad sooduspakkumised ja kampaaniad, mis annavad Sulle võimaluse säästa oma aega ja raha veelgi rohkem.

Tutvu meie valikuga ja osta juba täna!