Nagid

(296)

Oleme harjunud seostama nagisid eeskätt esiku, vannitoa ja äärmisel juhul ka köögiga, aga tegelikult võiks nagisid julgelt kasutada ka teistes tubades. Kuna disainerid ei hoia nagisid kujundades fantaasiat kokku, on selle väikese mööblieseme valik tohutu. Laias laastus saad valida kolme variandi vahel, kuhu oma riideid riputada - seinanagid, põrandanagid või riidestanged. Seinanagid on ideaalsed koridori, et saaksite riputada üleriideid, samuti sobivad seinanagid vannituppa. Põrandanagid on samuti ideaalsed koridori, et külalised saaksid vajadusel oma üleriided sinna riputada. Kuna põrandanagi saab liigutada siis saate seda igal hetkel lisanagina kasutada. Riidestanged sobivad magamistuppa, kuna need mahutavad palju riideid.

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Nagid

Laias laastus võib nagid jagada kaheks: on eraldiseisvad ja on seinale kinnitavad nagid, mida tihti nimetatakse ka põrandanagid ja seinanagid. Kolmandana võiks siia lisada stanged, mida loetakse ka tinglikult nagiks. Tõsi, riidestangedel puuduvad tavaliselt konksud ja nende kasutamiseks on vaja riidepuusid.

Muud varnad, näiteks klassikalised konksuga või nupuga, on kasutavad ka ilma riidepuuta. Jalal seisvaid riidenagisid kohtab enamasti eesruumides. Need on mõeldud esmajoones üleriietele. Nagi ülaossa saab ka peakatte jätta, kuid jalatsitele seda tüüpi varnadel eraldi riiulit ei ole. Küll aga on neil mugav hoida vihmavarju.

Seevastu stangedel, mida kasutatakse lisaks esikutele ka garderoobides, on sageli allosas omaette riiul jalanõudele. Riidestange on ideaalne võimalus oma riiete hoiustamiseks, kuna need mahutavad palju ning kerge on leida stangelt oma lemmik pluusi või kleiti. Samuti saab kasutada riidestanget laatadel oma riideid maha ärides.

Seinanagide boonuseks on ruumisäästlikkus. Nagi ei domineeri ruumis nii nagu kapp, ent on piisava arvu konksude korral suuteline mahutama sama palju rõivaid. Paljud nagid, ka puidust nagid, on tänapäeval sedavõrd ägeda disainiga, et neid kasutatakse põneva aksessuaarina.

Kui näiteks esikus on igapäevaseks kasutuseks garderoob, siis jalal seisev stiilne nagi lisab ruumi aktsenti. Külalised saabudes ei pea oma riideid garderoobi panema, vaid nad saavad selleks kasutada lahedat koridori nagi. Põrandanagi saab vajadusel ka liigutada ühest toast teise, seega võite oma lisanagi välja tuua iga hetk, kui on rohkelt külalisi oodata.

Ka vannitoas ja saunas on efektne hoida hommikumantlit riidepuul omaette nagis, mitte seinal koos saunalinadega. Lastetoas võib mänguasjade hoidmiseks kasutada multifilmi tegelastega kleebitavaid nagisid. Need on hõlpsasti eemaldatavad ega jäta endast jälgi maha.

Kõik vajalik Kaup24 e-poest

Suurepärased pakkumised leiad Kaup24.ee e-poest, kus on lai tootevalik ning odavamad hinnad. E-poest toodete soetamine on lihtne ning tooted võid kätte saada juba järgmisel päeval. Samuti pakub Kaup24.ee 14-päevast tagastusõigust ehk kui toode on sulle liialt suur või väike, saad selle lisa vaevata ümber vahetada. 

Tutvu valikuga ja osta juba täna!

Nagid - millised on kõige populaarsemad?

Nagid - milliseid soovitatakse?

Nagid - millised on kõige kõrgemalt hinnatud?