Tugitoolid

(1337)

Tugitool on üks mõnus mööbliese, mis seostub puhkamise ja olesklemisega. Pehmed istekohad mõjuvad hästi nii kodus, töökohas, kohvikus kui avalikus asutuses. Erinevalt diivanist, on tugitooliga palju rohkem mänguruumi – seda annab igale poole paigutada, kus sohvale ruumi ei jagu. Meie valikust leiad erinevates disainides toole, mille hulka kuulub näiteks tugitoolvoodi, laste tugitool, tugitool jalatoega ning palju muudki. Eriti mugav on reguleeritav tugitool, mida vastavalt enda soovile sättida. Valimisel pööra tähelepanu ka sellele, et tool sobiks ülejäänud interjööriga. Materjali poolest on eriti populaarne nahktugitool, kuid valikust leiad ka tekstiilist toole. Meie veebipoes toimub soodne tugitoolide müük - tutvu valikuga juba täna!

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Tugitoolid

Tugitoole seostatakse esmajoones elutoaga, kuid nõndanimetatud suur tuba ei ole sugugi ainus koht kodus, kus seda istet kasutada. Tegelikkuses on tugitoolid lisaks suurepäraselt mugavalt istmele lisaks hea täiendus Sinu kodu interjööri ka magamistuppa, lastetuppa, kontorisse ja miks mitte ka kontorisse.

Kuidas valida sobiv tugitool?

Ka lastetoas, magamistoas, kodukontoris või sauna eesruumis on mõnus puhata tugitoolis. Käetoed, pehme seljatugi ja istekoht, võibolla ka jalgade järi, muudavad tugitoolis olemise ennastunustavalt lahedaks, et ei teki tahtmistki siit minema rutata. Sestap eelistavad paljud inimesed lugeda raamatut just nimelt tugitoolis – siin ei tule „tooli maitset suhu“ ja keha ei väsi ühes asendis olemisest ära. Pigem võib mugavus ja lõõgastumine tuua hoopiski une peale. Kui nii peaks juhtuma, siis tasub endalt küsida: ehk sobiks mulle tavalise asemel hoopiski lahtikäiv tugitool?

Voodifunktsiooniga tool on äärmiselt kompaktne mööbliese. Tänapäeval on need ka piisavalt kvaliteetsed, nii et võib julgelt igal õhtul tõmmata asemeks lahti ja pakkida hommikul jälle kokku. Ruumisäästlik lahendus nii elu-, laste- kui külalistetoas. Lahtikäivad tugitoolid on ka soodsad, sest ostes ühe mööblieseme saate hoobilt kaks – tooli ja voodi.

Ergonoomilised tugitoolid säästavad seljavalude käes kannatavate inimeste tervist, sest neil on peatugi, reguleeritav seljatugi, pikendatav jalaosa ja käte toetamiseks õiges kõrguses käetoed. Diivanil puuduvad paljud neist omadustest, mistõttu ei kannata ortopeediliste või neuroloogiliste terviseprobleemide korral sohval pikka aega istuvas asendis olla. Tugitooli plussiks on seegi, et siin ei pea istuma teise inimesega külg külje kõrval. Lisaks tugitool jalatoega on kindlasti hea võimalus toetada ka jalgu ja lasta neil puhata.

Miks osta Kaup24 veebipoest?

Kaup24 on e-pood, kust leiad kõik vajalikud mööbliosad ja sisustuse oma koju kiirelt, mugavalt ja pealegi ülisoodsa hinnaga. E-poes ostlemise eest kartma ei pea - isegi kui ostetud saab vale toode või toode ei vasta Sinu ootustele või eesmärkidele, on Sul õigus see 14 päeva jooksul ümber vahetada mõne muu mudeli vastu või tagastada ja raha tagasi küsida. Lisaks pakume paindlikke ostu- ja maksetingimusi, mis muudavad kogu ostuprotsessi Sinu jaoks meeldivamaks ja turvaliseks.

Tutvu meie valikuga ja osta juba täna!