Pehme mööbli komplektid

(64)

Mille järgi tunneb elutoa ära? Eks ikka selle järgi, et siin on diivanid ja tugitoolid. Mida suurem tuba ja mida rohkem pereliikmeid, seda rohkem istumiskohti elutuba vajab ja kõige paremaks lahenduseks on siis pehme mööbli komplekt. Diivan ja tugitoolid komplektina või diivanikomplekt on stiilsed mööbliesemed, millel on toas keskne koht ja kus saavad end mugavalt tunda nii külalised kui pereliikmed. Lisaks saad ühtse disainiga mööblikomplekti abil kujundada stiilse elutoa ilma sisekujundaja abita. Küll aga tasub komplekti valimisel mõelda läbi mööbli suurus, stiil, praktilisus, värv jne. Meie valikust leiad vastavalt oma vajadustele ning soovidele diivaneid ja tugitoole, mis on suurepärasteks interjööri täiendusteks Sinu koju.

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Pehme mööbli komplektid

Pehme mööbel kuulub tingimata igasse elutuppa. Pehmed diivanid ja mugavad tugitoolid aitavad nii Sinul, Sinu perel kui ka külalistel lõõgastuda kui ka tegeleda muude oluliste tegevustega, olles samal ajal suurepärane sisustuselement Sinu elutuppa. Pehme mööbli komplektid aitavad Sul selleks sisustada tuba ühtselt ja stiilselt.

Milline pehme mööbel valida?

Diivanitest ja tugitoolidest koosnevaid pehme mööbli komplekte on erinevaid, kusjuures paljud komplekti kuuluvad diivanid on lisaks voodifunktsiooniga.

Kõige levinum on 3+2 garnituur ehk kahe- ja kolmekohalise diivanikomplekt, aga populaarsed on ka muud kombinatsioonid: kahe- või kolmekohaline diivan koos ühe või kahe tugitooliga, komplekt kahe või isegi kolme ühesuguse sohvaga jms. Komplektile lisaks on võimalik soetada pehme jalapink, tumba või isegi kiiktool.

Pehme mööbli komplekti trumbiks on see, et tegemist on ühes stiilis esemetega. Eklektika on sisekujunduses küll tore – miksida stiile ja eriilmelisi asju -, kuid see eeldab äärmiselt head stiilitunnetust või sisekujundaja abi.

Omal käel on kindlam möbleerida ruum omavahel sobivate esemetega. Pehme mööbli komplekti puhul ei pea kahtlema, kas diivan ja tugitoolid ikka sobivad kokku või mitte. Need moodustavad igal juhul kena terviku ja mõjuvad harmooniliselt. Plussiks on kindlasti ka istumiskohtade rohkus. Külalisi võõrustades on ju hea, kui inimesed saavad end tunda vabalt ning igaühel on piisavalt ruumi olla ja istuda.

Ka ruumilise paigutuse mõttes on komplekti eelistamine tervitatav – see annab võimaluse mööblit vajadusel ringi tõsta ja tekitada kohvilaua ümber ala, kus tugitoolis ja diivanil istujate vahel on silmside. Vesteldes, süües-juues või lauamänge mängides on nii kahtlemata mõnusam, kui istuda lihtsalt üksteise kõrval.

Oluline on tähelepanu pöörata veel komplekti värvidele ja disainile. Nii diivanid kui ka tugitoolid võiksid ühtida Sinu ülejäänud toas olema mööbliga ja kasutatavate värvidega. 

Miks osta Kaup24 veebipoest?

Kaup24 veebipoest leiad suurima valiku erinevatelt tootjatelt koos väga soodsate hindadega. Lisaks kiirele kauba kättesaamise võimalustele pakume veel 2 nädalast ostugarantiid - kui kaup mingil põhjusel ei sobi, on Sul võimalus see tagastada. 

Tutvu meie valikuga ja osta juba täna!

Pehme mööbli komplektid - millised on kõige populaarsemad?

Pehme mööbli komplektid - milliseid soovitatakse?