Nurgadiivanid

(1037)

Väikeses elamises, kus mööbli paigutamise võimalused on piiratud, on otstarbekas kasutada nurgadiivanit.

Seda tüüpi pehme mööbel on äärmiselt ökonoomne – tänu nurksele kujule saab diivani paigutada toanurka, soovi korral otse seinte vastu. See aga tähendab, et diivani taha ei jää tühja kasutamata ruumi.

Lisaks elutoale tarvitatakse nurgadiivaneid ka muudes eluruumides, näiteks köökides.

Toodete kuvamine

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Nurgadiivanid

Väikesed nurgadiivanid on pisikestes elutubades ainumõeldav võimalus luua mõnus istumiskoht.

Kui ruumi on rohkem, saab mitmest väiksest diivanist tekitada kohvilaua ümber suurema istumisala, paigutades pehme mööbli U-tähe kujuliselt.

Olgu öeldud, et üks viie istumiskohaga nurgadiivan tuleb oluliselt odavam, kui soetada kaks eraldi diivanit ehk 2+3 komplekt.

Meelepärase sohva leidmiseks on tootevalik piisavalt mitmekesine – sobiva ja mugava nurgadiivani peaks leidma nii koju kui kontorisse.

Näiteks büroos või salongis mõjuvad stiilselt ja eksklusiivselt nahast nurgadiivanid. Need on avalikuks pruukimiseks äärmiselt praktilised, sest kattematerjal on vastupidav ja kergesti puhastatav.

Ka elukeskkonnas on nurgadiivanitel lai kasutusampluaa: elutuba, kodukontor ja külalistetuba on ruumid, kus võib julgelt L-tähe kujulisi diivaneid kasutada. Kes hindab mugavust, võib soetada kõrge seljatoega nurgadiivani, mis toetab keha alaseljast kuni kuklani ning aitab istudes säilitada hea rühi.

Kaks ühes variandid ehk lahtikäivad nurgadiivanid on eriti asjalikud, sest tavaolukorras tarvitatakse neid istumiseks, aga külaliste saabudes täidavad nad edukalt magamisaseme funktsiooni.

On olemas ka spetsiaalselt kööki mõeldud nurgadiivanid. Tihtilugu on need kaetud tugevama polstriga, et oleks hea puhastada ning mõõtudelt on nad väiksemad kui elutoa pehme mööbel.

Söögilaua ümber tasub köögi nurgadiivani võtta siis, kui laua taha peab korraga mahtuma rohkem inimesi. Selline istumiskorraldus hoiab kokku ruumi, ent on samas mugav.