Konsoollauad

(99)

Konsoolilauad on suurepärased sisustuselemendid igasse magamistuppa, elutuppa või kööki. Need on oma unikaalse disaini tõttu stiilsed ja praktilised lahendused. Valimisel pööra tähelepanu isiklikule maitsele kui ka ülejäänud kodu interjöörile - oluline on, et see sobiks kokku ka ülejäänud Sinu koduga. Sellepärast pööra tähelepanu konsoolilaua mõõtudele, materjalile ja värvidele. Selleks leiad konsoolilaude nii puidust kui ka muudest materjalidest, mis on vastupidavad ja kvaliteetsed, mida kinnitavad erinevad sertifikaadid. Valikut pakuvad selleks erinevad kõrgelt hinnatud pakkujad nagu Home4You, Actona, Selsey ja paljud teised. Tutvu toodete kirjeldustes oleva informatsiooniga ning vali välja sobivaim konsoolilaud oma koju.

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Konsoolilauad

Konsoolilauad on praktilised sisustuselemendid igasse koju, mis annavad igasse tuppa ka visuaalselt palju juurde. Need lauad on unikaalse disainiga, mis muudab nad ka vägagi stiilseks lahenduseks nii magamistuppa, elutuppa kui ka kööki.

Milline konsoolilaud valida?

Uue kodu sisustamine on alati esmapilgul keeruline, kuid kui oled otsustanud millises stiilis interjöör vastab Sinu maitsele, on see kindlasti tunduvalt kergem. Sellepärast pööra tähelepanu ka ülejäänud interjöörile - millises stiilis mööblit juba leidub Sinu kodus või millist plaanid kasutada? Millised värvilahendused Sinu kodus domineerivad? Erinevate sisustuselementidega kombineerimine aitab Sul luua ühtlase disainiga kodu, mis mõjub silmale hubaselt ja hästi.

Rääkdies disainist, on olulisel kohal ka materjal. Enamus kodudes on levinud just puidust sisustuselemendid, kuna need mõjuvad koduselt ning nendega ei saa kunagi sisustamisel mööda panna. Oluline on, et puidust pinnatud oleksid lakitud, et need püsiksid vastupidavad ning pika elueaga. Osadel materjalidel on olemas ka sertifikaadid, mis tagavad selle kindla kvaliteedi.

Kindlasti mõtle ka konsoolilaua suuruse peale. Kitsastes ruumides võivad suured sisustuselemendid mõjuda kopsakana. Sellepärast pea konsoolilauda valides meeles mõelda kogu ruumikasutuse peale. Näiteks sobivad veel kitsastesse ruumidesse konsoolilauad, mille alumisele osale on samuti võimalik paigutada asju. See lahendus annab rohkem võimalust asjade hoiustamiseks, mis samuti hoiab kokku ka ruumi. Laudade mõõtmetega tutvumiseks loe lähemalt tootest selle kirjeldusest.

Valikut pakuvad selleks mitmed erinevad tootjad ja brändid. Tuntumateks nimedeks on näiteks Actona, Halmar, Home4You, Kalune Design,Notio Living, Signal Meble, Selsey, Steens ja paljud teised. Kui Sul on toodete kohta täpsustavaid küsimusi, võta julgelt ühendust meie klienditeenindusega ning tutvu ka teiste ostjate poolt antud hinnangutega.

Miks osta Kaup24 veebipoest?

Kaup24 on e-kaubamaja, kust leiad suures valikus erinevat mööblit ja sisustuselemente koos soodsate hindadega. Erinevad tarnevõimalused annavad Sulle võimaluse saada kaup kätte mugavalt ja kiirelt - olgu selleks pakiautomaat, kulleriteenus või läbi esinduse. Lisaks kehtib igale ostule 2-nädalane vahetus- ja tagastusõigus.

Tutvu meie valikuga ja osta juba täna!