Elutoa väikesed kapid

(442)

Kodu sisustamine lõbus, kuid kindlasti tuleks mõelda ka erinevatele võimalustele, kuidas saaksid hoida oma elutoas kokku võimalikult palju ruumi ning luua rohkem praktilisust. Elutoa väikesed kapid on praktilised sisustuselemendid, mis sobivad nii asjade hoiustamiseks kui ka näiteks televiisori aluseks. Valikust leiad erinevates stiilides, värvides ja materjalides kappe. Valimisel on oluline pöörata mõõtmetele ja disainile, et kapp sobituks ülejäänud elutoa interjööriga. Eriti praktilised on näiteks mobiilsed kapid, mida on kerge vajadusel mujale paigutada Pea meeles, et enamus juhtudel transporditakse kapp kätte kokkupanemata kujul, mispärast on oluline hiljem kasutada kokkupanemisel kasutusjuhendit. Tutvu meie valikuga ja osta juba täna.

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Elutoa väikesed kapid

Kodu sisustades peaks meie eesmärk alati olema see, et saaksime luua oma kodust hubase pesapaiga, kus tunneksime end alati hästi ja mugavalt. Samas on oluline hoida meeles erinevaid sisustamise printsiipe, et säästaksime ruumi. Väikesed kapid on suurepärased sisustuselemendid, mis on praktilised ja stiilsed, mis sobivad ideaalselt igasse elutuppa.

Kuidas valida sobiv kapp?

Kui oled oma elutuppa otsimas väikest, kuid praktilist kappi, on oluline tähelepanu pöörata selle disainile. Milline peaks olema kapi mahutavus ja ülesehitus? Mahutavus oleneb paljugi riiulite asetusest, sahtlitest ja ustest. Jalgadega kapid jätavad sageli toast avarama mulje, kuid samas on jalgadeta kapid igati stiilsed. Pööra kindlasti tähelepanu ka mõõtmetele - see aitab Sul paremini planeerida kapi asetust ning sobivust ülejäänud elutoa interjööriga. Näiteks leiad valikust kappe, mis on paigaldatavad seinale - need aitavad Sul hoida suurenisti kokku ruumi ning ka liikumisvõimalus on suurem. Madalad kapid sobivad ideaalselt televiisori kapiks. 

Rääkides interjöörist, siis võiksid kindlasti mõelda värvide peale. Väike elutoa kapp peaks sobituma ülejäänud toas oleva mööbliga, et toas püsiks ühtne värvilahendus. Kindlasti mõtle veel stiili peale - Skandinaavia, modernse, klassikalise ja muu interjööri puhul on oluline jälgida, et toas püsiks ühtne disain. Kappe valmistatakse erinevatest materjalidest - enamasti on selleks puidust materjalid. Puit küll kulub, kuid on äärmiselt vastupidav ja kauakestev kui see on lakitud, lamineeritud või töödeldud. 

Pööra tähelepanu ka kappide lisafunktsioonidele. Näiteks mobiilseid kummuteid koos ratastega on ülimalt kerge liigutada ühest toast teise. Pea meeles, et kapid saadakse kätte kokkupanemata kujul, mispärast on oluline tutvuda enne kapi kokkupanemist kasutusjuhendiga. Tutvu kindlasti ka toodete tootekirjelduses oleva infoga. Kui Sul on toote kohta täpsustavaid küsimusi, võta ühendust meie klienditeenindusega.

Miks osta Kaup24 veebipoest?

Kaup24 on e-kaubamaja, kust leiad suures valikus erinevaid sisustuselemente oma koju koos soodsamate hindadega. Mitmekülgsed ostu- ja maksetingimused pakuvad mugavat ostu, tagades paindlikud tarneviisid ja maksevõimalused. Lisaks kehtib igale ostule 2-nädalane ostugarantii.

Tutvu meie valikuga ja osta juba täna!

Elutoa väikesed kapid - millised on kõige populaarsemad?

Elutoa väikesed kapid - milliseid soovitatakse?

Elutoa väikesed kapid - millised on kõige kõrgemalt hinnatud?

TOP3 kõige kõrgemalt hinnatud: