Kõik kategooriad

Elutoamööbel

Elutuppa mööblit valides keskendu kõigepealt peamistele esemetele, nagu näiteks diivan, diivanilaud, tugitoolid ja riiulid-kapid. Alles seejärel hakka muude esemetega ruumile iseloomu juurde lisama. Tutvu alloleva tootevalikuga ja telli sobivad tooted mugavalt internetist!

Elutoamööbel

Õigesti valitud elutoamööbel võib anda tuppa nii palju juurde mistahes esemete näol - olgu selleks diivanid, tugitoolid, riiulid, TV alused, kapid ja muu sisustus. Kuna tegelikkuses on valik üsnagi lai, siis järgnev kokkuvõte on ehk natukenegi valimisel Sulle abiks.

Kuidas valida elutuppa sobiv mööbel?

Vali kõigepealt välja peamised esemed nagu näiteks diivanid, tugitoolid, laud ning kummut,kapid ja riiulid. Kui pole kindel kui suurt diivanit, mitut tugitooli või riiulit vaja on, mõtle läbi, kui palju inimesi tuba kasutama hakkab. Siinkohal on oluline otsustada, millist mööblit Sa täpsemalt vajad või soovid - näiteks kas toole võiks asendada hoopis hubane kott tool, kas tavalise diivanite asemel valida nurgadiivanid, kas kapid võiks asendada hoopis muuga nagu sektsioon ehk seinariiulid, kas televiisori jaoks on vaja leida TV alused või leida selleks laiem kapp, kas ruumi hoiaks kokku pigem väike kummut jne. Peale seda on alles mõistlik hakata mõtlema muude pisidetailide peale.

Elutoamööbli valimisel pööra tähelepanu eelkõige kvaliteedile, seejärel mugavusele ning praktilisusele. Esemete valimisel joonista alustuseks mõõtudega ruumi plaan. Nii väldid hilisemaid ebameeldivaid üllatusi. 

Hästi planeeritud ja sisustatud elutoas on mõeldud nii pereliikmete kui ka külaliste peale. Enne, kui hakkad esemeid ostma, pane kohe alguses paika kindel stiil ja värvigamma. Esemeid valides veendu, et need harmoneeruksid omavahel. Kaup24.ee e-poes saad mugavalt ja soodsalt valida omavahel kokku sobivad esemed.

Stiili valimisel võib aidata see, kui heidad pilgu oma riidekappi – kui eelistad pigem konservatiivset ja klassikalist riietusstiili, siis ilmselt tunned end kõige mugavamalt ka traditsioonilisema kujundusega elutoas. Traditsioonilises elutoas on kasutusel neutraalsed pastelsed toonid ja ajatu disainiga omavahel kokkusobivaid esemeid. Kui aga eelistad modernset või minimalistlikku elutuba, vali toone, materjale ja vorme julgemalt.

Pisem elutuba ei tähenda alati seda, et tuleb valida mugavuse ja avaruse vahel. Lisaks õigete proportsioonidega mööbli valimisele on klassikaline nipp toa avaramaks muutmiseks ka peeglite kasutamine ruumis. Ka maast laeni kardinad annavad ruumi juurde avarust. Mööbli puhul eelista pigem kõrgemaid ja peenemaid kappe. Pildid või muud dekoratsiooniesemed, mis asuvad silmade kõrgusel, viivad pilgu lae alla ja ka sel viisil tundub ka ruum avaram. Väiksemate mööbliesemete valimisel eelista neutraalseid ja heledaid toone, õhulisemat disaini ning väiksemamõõdulisi esemeid.

Miks osta mööbel Kaup24 veebipoest?

Kaup24 on e-pood, kust leiad kogu vajaliku sisustuse kiirelt ja mugavalt. Kaupa on võimalik kätte saada nii kulleri vahendusel kui ka olenevalt kaubast esinduse vahendusel tasuta. Lisaks toimuvad meie veebipoes sageli erinevad sooduspakkumised ja kampaaniad, millega on võimalik säästa veelgi rohkem raha ja aega.

Tutvu meie valikuga ja osta juba täna!