Kõik kategooriad

Elutoamööbel

Elutoamööbel tasub valida hoolikalt ja nii, et sinul, pereliikmetel aga ka külalistel mugav ja õdus olla. Just emotsioonide loomise ja lõõgastumise juures on elutoa sisustamine meeldivate esemetega võtmetähtsusega.  Elutuba on kodu keskpunkt ja süda. Seal veedetakse ühist kvaliteetaega ning võõrustatakse külalisi. 
 
Elutuppa mööblit valides keskendu kõigepealt peamistele esemetele, nagu näiteks diivan, diivanilaud, tugitoolid ja riiulid-kapid. Alles seejärel hakka muude esemetega ruumile iseloomu juurde lisama. 

Elutoamööbel olgu praktiline ja kvaliteetne

Elutoamööbli valimisel pööra tähelepanu eelkõige kvaliteedile, seejärel mugavusele ning praktilisusele. Esemete valimisel joonista alustuseks mõõtudega ruumi plaan. Nii väldid hilisemaid ebameeldivaid üllatusi.

Vali kõigepealt välja peamised esemed nagu näiteks diivanid-tugitoolid, laud ning kummutidkapid-riiulid. Kui pole kindel kui suurt diivanit, mitut tugitooli või riiulit vaja on, mõtle läbi, kui palju inimesi tuba kasutama hakkab.

Esemeid valides veendu, et need harmoneeruksid omavahel. Kaup24.ee e-poes saad mugavalt ja soodsalt valida omavahel kokkusobivad esemed.

Elutoa sisustus annab edasi pere iseloomu

Hästi planeeritud ja sisustatud elutoas on mõeldud nii pereliikmete kui ka külaliste peale. Enne, kui hakkad esemeid ostma, pane kohe alguses paika kindel stiil ja värvigamma.

Stiili valimisel võib aidata see, kui heidad pilgu oma riidekappi – kui eelistad pigem konservatiivset ja klassikalist riietusstiili, siis ilmselt tunned end kõige mugavamalt ka traditsioonilisema kujundusega elutoas. Traditsioonilises elutaos on kasutusel neutraalsed pastelsed toonid ja ajatu disainiga omavahel kokkusobivaid esemeid. Kui aga eelistad modernset või minimalistlikku elutuba, vali toone, materjale ja vorme julgemalt.

Sisustusnipid pisema ruumi puhul

Pisem elutuba ei tähenda alati seda, et tuleb valida mugavuse ja avaruse vahel. Lisaks õigete proportsioonidega mööbli valimisele on klassikaline nipp toa avaramaks muutmiseks ka peeglite kasutamine ruumis. Ka maast laeni kardinad annavad ruumi juurde avarust. Mööbli puhul eelista pigem kõrgemaid ja peenemaid kappe. Pildid või muud dekoratsiooniesemed, mis asuvad silmade kõrgusel, viivad pilgu lae alla ja ka sel viisil tundub ka ruum avaram.

Väiksemate mööbliesemete valimisel eelista neutraalseid ja heledaid toone, õhulisemat disaini ning väiksemamõõdulisi esemeid.

Vaadatud tooted

Konsulteerime tööpäeviti kell 9-18

Pigu grupp:
Internetinė parduotuvė Interneta veikals Kaledos.lt