Võrkkiiged

(227)

Võrkkiiged on suurepärased täiendused igasse aeda - võrkkiik pakub võimalust võtta aeg maha ning lõõgastuda vabas õhus, lugeda raamatut, kuulata muusikat või teha muud olulist. Selleks leiad valikus mitmekülgsetes disainides ja värvilahendustes võrkkiike, mille seast leida oma aeda kõige sobivam. Ühekohalised ja mitmekohalised kiiged võimaldavad mahutada ka mitut inimest korraga. Võrkkiike üldiselt kinnitatakse nööride abil puu külge, kuid sageli võivad abiks olla ka võrkkiik raamiga. Kui Sul kinnituskohta pole, on võimalik võrkkiige raam eraldi osta. Võrkkiige turvaliseks hoidmiseks tasub muretseda ka võrkkiige alus, mis muudaks kiige kasutamise tunduvalt mugavamaks. Selleks tutvu valikuga ning leia kõige sobivam.

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Võrkkiiged ja alused

Kas teadsid, et peaksime Christopher Columbusele ääretult tänulikud olema, kuna tema tõi omal ajal võrkkiigu Euroopasse, kus see vallutas kõikide eurooplaste südamed. Pole mingiks saladuseks, et tänasel päeval seostub meile võrkkiiguga koheselt rohelus, suvi ja hubasus. On keeruline kujutada ette midagi mõnusamat, kui sättida ennast soojal suvepäeval mugavalt hea raamatuga võrkkiiku ning nautida sinna kõrvale värskendavat mahla või kokteili.

Kuidas valida sobiv võrkkiik?

Võrkkiik on väga lihtsa lahendusega, ent täiesti asendamatu aiamööbel, mis muudab suvisel ajal aias viibimise veelgi nauditavamaks. Lisaks sellele on võrkkiik äärmiselt kerge, mistõttu on seda mugav reisile kaasa võtta ning aias seda ühest kohast teise liigutada. Tänasel päeval ei ole enam vajalik, et Sinu aias kasvaks lähestikku kaks puud, kuna võrkkiikudele on võimalik juurde soetada ka spetsiaalne alus, millele kiik kinnitada.

Kui Sul aias puudub koht, kuhu võrkkiik kinnitada, siis tuleb abiks võrkkiik raamiga, mis tagab mugava ja turvalise kogemuse. Võrkkiige raam on võimalik eraldi ka osta, et kiigul lõõgastumine oleks maksimaalselt ohutu ja meeldiv. Seepärast on oluline tutvuda lähemalt tootekirjelduses oleva informatsiooniga, et veenduda kiigu lisatarvikute olemasolus.

Kindlasti tasub tähelepanu pöörata ka võrkkiigu disainile ja värvilahendustele - kiik peaks sobituma ülejäänud Sinu aia interjööriga, et luua täiuslik hubasus Sinu aeda. Kui Sinu jaoks on oluline ka kiigu materjal, siis leiad valikust võimalust valida mitmete materjalide vahel, mida pakuvad erinevad tootjad. Kui Sul on võrkkiikede kohta täiendavaid küsimusi, tasub ühendust võtta meie klienditeenindusega telefoni või meili teel, kes on meeleldi nõus Sind aitama.

Miks osta Kaup24 veebipoest?

Laia valiku eriilmelisi võrkkiikusid leiad Kaup24.ee e-poest, kust võimalik kena kiik soetada kordades soodsamalt kui tavakauplustest. Võrkkiik on ideaalne kaaslane nii liigselt kuumal suvepäeval, mil mõnus puuvarjus uneleda, kui ka jahedamal ajal, mil õdus soe tekike peale tõmmata ning värskes õhus uinuda. Seetõttu soovitame ka enda aeda kena võrkkiik valida ning suvisel ajal õues viibimine veelgi nauditavamaks muuta.

Tutvu meie valikuga ja osta juba täna!

Võrkkiiged ja alused - millised on kõige populaarsemad?

Võrkkiiged ja alused - milliseid soovitatakse?

Võrkkiiged ja alused - millised on kõige kõrgemalt hinnatud?