Aiamööbli komplektid

(349)

Aiamööbel pakub igasse aeda praktilist täiendust - toolid ja lauad muudavad päikeseliste ilmade nautimise veelgi mugavamaks ja lõõgastavaks. Ilmastikukindel aiamööbel tagab, et ka keerulisemate ilmastikutingimustega säilitaks mööbel oma hea pikaaegse kvaliteedi. Valida on võimalik erinevate stiilide, värvide ja materjalide vahel - olgu selleks näiteks metallist, plastikust, alumiiniumist või lakitud puidust aiamööbel. Kui ühtse disaini valimine muutub keerukaks, tasub soetada aiamööbli komplekt, mis sobituks ka ülejäänud aia interjööriga. Eriti mugavad on kokkupandavad toolid ja lauad, mis on ka kergesti hoiustatavad. Valikut pakuvad selleks tuntud ja kõrgelt hinnatud brändid. Tutvu meie valikuga ning soeta soodne aiamööbel juba täna!

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Aiamööbli komplekt

Soojematel ilmadel naudib kindlasti igaüks päikesepaiste näol istuda koduaias ja lõõgastuda. Aiamööbel on selleks vägagi praktiline lahendus koos laua ja toolidega. Eriti mõnusad on nad siis, kui külalised on külla tulnud. Lisaks annavad maitsekalt valitud mööbliosad ka aeda palju lisa.

Kuidas valida aiamööblit?

Kõigepealt võiksid mõelda, mitmekohalist mööblit koju vajate. Kui teil on mitmeliikmeline pere või teil liigub tihti külalisi, oleks mõistlik valida komplekt koos mitmete toolidega. Kui seda probleemi pole või eelistate lihtsalt minimalistlikku vaadet, oleks mõistlik valida lihtne kahekohaline mööblikomplekt. Osad lauad on ka pikendatavad, mis lahendavad mõlemad mured. Kokkupandavaid toole ja laude on hiljem hea hoiustada, kui näiteks väljas on külmem või ilmatingimused karmimad.

Meie pakume mööblit suures valikus erinevates disaini ja värvilahendustes. Näiteks on võimalik valida nii Skandinaavia, modernse, klassikalise kui ka tavalise praktilise stiili vahel. Siinkohal saad arvestada muud olemasolevat mööblit ja kodus olevaid detaile kui ka isiklikku maitset. Mööbli valimisel kindlasti veendu, et need oleksid ilmastikukindlad. Selleks puhuks peaks olema ka ilmastikukindel materjal, milleks on üldiselt metall, keraamika, plastik. Puit ja tekstiil parasjagu nii ilmastikukindlad pole, kuid on ka erandeid. Selleks tuleb lähemalt tutvuda tootekirjelduses oleva informatsiooniga.

Valikut pakuvad erinevad ülemaailmselt hinnatud kaubamärgid nagu 4living, Corver, Fieldmann, Focus Garden, Garden4You, Patio ja paljud teised. Enne toote ostu kindlasti tutvu tootekirjelduses oleva infoga ning vajadusel esita sinna meie klienditeenindusele küsimusi. Küsimuste korral on võimalik võtta ühendust ka meie klienditeenindusega telefoni või e-maili teel.

Miks osta Kaup24 veebipoest?

Kaup24 on veebipood, kust on võimalik leida mööblit nii aeda kui ka tuppa ülisoodsa hinnaga. Meie garanteerime Sulle parima hinna lilla sildiga märgistatud toodete puhul, sest isegi kui leiad mõnest teisest e-poest sama toote soodsamalt, on võimalik hinnavahe tagasi saada. Kui kahtled toote ostmises siis tea, et igale ostule kehtib 2 nädalane ostugarantii, mis annab Sulle õigus mittesobiv toode tagastada või ümber vahetada sobivama vastu.

Tutvu meie valikuga ja osta juba täna!

Aiamööbli komplektid - millised on kõige populaarsemad?

Aiamööbli komplektid - millised on kõige kõrgemalt hinnatud?