Aiakiiged

(93)

Aiakiiged on suurepärased täiendused igasse aeda ning seda just neile, kes armastavad oma vaba aega veeta vabas õhus lõõgastudes. Meie valikust leiad erinevates suurustes ja disainides aiakiiged, mida pakuvad erinevad kõrgelt hinnatud kaubamärgid. Nii metallist kui ka puidust aiakiik ja erinevad värvi- ja mustrilahendused pakuvad mitmekülgsust ja annavad aia väljanägemisele vaid lisa, olgu selleks siis Skandinaavia, kaasaegne või klassikaline stiil. Laste aiakiik sobib ohutuks kiikumiseks ka lastele, pakkudes lõbu ka kõige pisematele. Aiakiige tarvikud nagu aiakiikede katused, raamid ja teised vahendid muudavad kiikede kasutamise tunduvalt mugavamaks. Kasuta kõrvalolevaid filtreid ning leia sobivam - meie veebipoes leiad aiakiik soodusega.

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Aiakiiged

Passiivseks ent nauditavaks puhkuseks soetatakse oma aedadesse üha sagedamini mõnusad aiakiigud, mis pakuvad rõõmu nii suurtele kui väikestele pereliikmetele. Rõõmsavärvilised kena välimusega kiigud muudavad aia koheselt silmapaistvamaks ja õdusamaks.

Aiakiikusid on väga erinevaid – need, kes soovivad kiikuda kahe või kolmekesi või tahavad kiigul ka pikutada ja uinakut teha, võiksid endale valida suuremad mudelid. Tasub ka mõelda spetsiaalsele putukavõrgule, mida kasutades saad kiikudes tüütud sääsed ja parmud endast eemal hoida. Tänasel päeval on väga praktilised katusega kiigud, mis hoiavad meid liigse päikese ja vihmasabina eest.

Kiikude valik on tänasel päeval äärmiselt rikkalik, mistõttu on otsuse langetamine kindlasti üsna keeruline. Kui Sa ei ole kindel, millisest materjalist ja millise suurusega kiiku valida, siis on palju abi kasutajate ja ekspertide poolsetest hinnangutest, mis on harilikult toote juures lihtsasti leitavad. Üks ja teine arvamus võimaldavad Sul hinnata, milline mudel just Sulle ja Su perele kõige paremini sobiks.

Otsid hea hinnaga aiakiikusid? Laia valiku kvaliteetseid mudeleid leiad Kaup24.ee e-poest, kus pidevalt käimas erinevaid sooduspakkumisi ja -kampaaniaid, mille käigus suuresti raha võimalik kokku hoida. Meie tootevalikust leiab endale sobiva kiigu nii täiskasvanud kui ka pisemad pereliikmed.

Kindlasti tasub sobilik aiakiik just e-poest soetada, sest sel moel säästad ühtlasi raha kui aega – ostud on võimalik sooritada kiirelt vaid mõne nupule vajutusega ning selleks ei tule isegi diivanilt tõusta. Lisaks sellele tuuakse kogu kaup Sulle mugavalt otse koduukse taha. Meie tootevalikus on esindatud sellised tuntud kiikude tootjad nagu Rimini, Deluxe, Kettler, Venezia, Milano jt, mistõttu võid kindel olla, et leiad ka endale sobivaima valiku!

PS, tark valik muru niitmiseks kiige alt on hea robotmuruniiduk!