Varikatused ja aiapaviljonid

(119)

Varikatus võib teie välisruume parandada, muutes need aastaringselt elamiskõlblikuks ja nauditavaks. Varju pakkudes saate kasutada siseõud iga ilmaga olenemata sellest, milline ilm õues on. Aiatelk on mugav paik, kuhu kujundada erinevaid ruume, et toast vaheldust saada. See võib olla laste jaoks mängutuba või hoopiski väli magamistuba. Kui plaanite suurema seltskonnaga õues grillipidu korraldada siis soovitame teil mõelda suure aiapaviljoni peale, mis on kui peotelk. Aiapaviljon on ideaalne lahendus, mis võimaldab nautida väliruumides mõnusat suve õhku ning vältida tüütuid loodusega kaasnevaid nähtusi, nagu putukad, sääsed, ämblikud, tugev tuul ja vihm. Selleks on vajalikud aiapaviljoni seinad, mis võivad olla nii võrgust, kui ka kilest.

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Varikatused ja aiapaviljonid

Pole midagi mõnusamat kui suvi ja soe päikesepaiste, kuid päikest tuleb ka meie kliimas nautida mõõdukalt. Seetõttu on vahel mõnus otsida aias varju ning istuda kena ja praktilise aiapaviljoni all.

Kaup24.ee e-poest leiad laia valiku funktsionaalseid ja elegantseid aiapaviljone, mis muudavad aia hetkega pilkupüüdvamaks. Isegi kõige pisema aia omanikud leiavad kahtlemata ka endale sobivate mõõtudega lehtla, mille all suvisel ajal mõnus sõprade seltsis istuda.

Aiapaviljoni valides tuleb kindlasti selgeks teha, milliste mõõtudega mudel Sinu aeda kõige paremini passib, lisaks sellele tuleb arvesse võtta aia üldist stiili ning maapinda. Meie e-poes on laias valikus erinevate mõõtude ja stiiliga mudeleid, mistõttu leiad kahtlemata midagi just enda maitsele. Kõige populaarsemad aiapaviljonid on hetkel metallist raami ja kena tekstiiliga kaetud mudelid, millel olemas ka praktiline putukavõrk.

Suvisel ajal soovime ju kõik veeta võimalikult palju aega värskes õhus, mistõttu on aiapaviljon tõeliselt mugavaks lahenduseks. Selle all on lastel mõnus mängida, Sinul hea tööd teha või raamatut lugeda ning õhtuti pere või sõprade ringis koguneda ning head ja paremat maitsta. Suur peotelk võimaldab suisa korraldada suuremaid pidustusi ja olenguid, sealhulgas sünnipäevi ja koolilõpetamisi. Selleks tuleb enda vajadustest lähtuvalt esmalt kõige sobilikum aiapaviljon välja valida ning väiksemaid või suuremaid pidustusi korraldama hakata!

Miks valida Kaup24 veebipood?

Kaup24.ee pakub suurt valikut tooteid imeliste hindadega. Lisaks leiad meie veebipoest ülimalt paindlikud ostu- ja maksetingimused nagu näiteks 2 nädalane ostugarantii.

Tutvu meie valikuga ja osta juba täna!