Nutikellad ja nutivõrud

Nutikellad ja aktiivsusmonitorid on stiilne ning tark valik aktiivsele ja teadlikule inimesele. Aktiivsusmonitorid aitavad hoida Sul sobivat päevarütmi ning teavitavad olulistest sõnumitest ja kõnedest. Parim tark kell ühildub telefoniga – nii ei pea sa koguaeg telefoni enda läheduses hoidma. Parima nutikella leiad Kaup24 e-poest.  

Nutikellad ja aktiivsusmonitorid

Telefoni ostes ostame eelkõige brändi ja kvaliteeti - enamik telefone pakuvad sarnaseid rakendusi ja võimalusi. Nutikellade puhul on valiku tegemine aga keerulisem, kuna nende funktsionaalsus on tootjast ja mudelist lähtudes erinev. Tarka abilist randmel, nagu ka nutitelefoni, saad kohaldada vastavalt oma vajadustele.

Aktiivsusmonitorid aitavad hoida päevarütmi ja saavutada eesmärke

Aktiivsusmonitorid tuletavad Sulle meelde, kui on aeg end liigutada või juua klaasike vett. Need toovad Sinuni olulised sõnumid ning kõned ja hoiavad kursis terviseinfoga, olgu selleks siis pulsisagedus või unekvaliteet.

Kui pead tähtsaks oma tervist, harrastad aktiivset eluviisi, siis vali selline nutikell, mis aitab Sul planeerida ja hiljem analüüsida oma treeninguid. Häid spordisõbra aktiivsusmonitore toodavad näiteks Fibit ja Garmin. Sisseehitatud GPS arvestab vahemaad ja selle läbimise kiirust ning hoiab pulsil silma peal.

Hea nutikell ühildub telefoniga

Nutikella ja aktiivsusmonitori valimisel on üks olulisemaid tegureid selle ühilduvus telefoniga. See on eriti oluline, kui soovid tippklassist tarka kella randmele ja soovid, et olulised uudised ja kõned ei jääks tähelepanuta.

Arvesta ka sellega, kuidas telefon ja kell omavahel suhtlevad. Kas nad teevad seda sinihamba ehk bluetoothi kaudu või üle võrgu (WiFi) ning kas kellal on GPS?

Kui kell võimaldab kasutada WiFi-t, võid rahulikult telefoni koju jätta ja välja minna. Wifi toob Sinuni olulised teated ka siis, kui telefoni aku on tühi. Bluetoothi puhul peab ühilduvuse säilimiseks olema telefon olema umbes kümne meetri raadiuses. GPS-iga varustatud kell sobib hästi inimestele, kelle jaoks pole probleemiks olla aegajalt levist väljas, kuid tahavad, et nende liikumiskiirus ja distants oleks salvestatud. 

Parima nutikella leiad internetist

Nutikell osta julgesti Kaup24 e-poest - siin on lai valik erinevate tootjate mudeleid ning alati väga soodsad hinnad. Kui oled jõudnud selgusele, milleks kella kasutad, tee oma valik ja leia õige mudel!

Vaadatud tooted