Populaarsed mobiiltelefonikategooria tooted

Populaarsed mobiiltelefonid

Telefonid on tänases maailmapildis asendamatud - kas kujutaksid ette elu ilma nutiseadmeta? See aitab meil püsida ühendusest meile oluliste inimestega ning muuta oma elu mugavamaks ja kergemaks erinevate rakenduste abil. Viimase puhul on oluline kaasas käia aina areneva tehnoloogiaga. Seetõttu on mõistlik olla kursis praeguse aja populaarsemate mudelitega, millel on kõige uuemad ja modernsemad lisafunktsioonid.

Kuidas valida hea nutitelefon?

iPhone on kahtlemata maailma populaarsem nutitelefon oma lihtsa süsteemi, hea kaamera ja luksusliku välimuse tõttu. iPhone 11 on kõige uuem generatsiooni mudel, mis omab topeltkaamerat suurepärase kvaliteediga. Nii saad pildistada ülimalt laia nurgaga fotosi nii päevasel ajal kui ka öösel ning filmida 4K videot kiirusel 60 kaadrit sekundis. Veelgi täiustatud HDR kaamera ja värvikirevad värvid muudavad fototöötluse ebavajalikuks. Lisaks on sellel veel vastupidavam aku ning maailma kõige kiirem telefonikiip, mis muudab telefoni ülikiireks ja sujuvaks.

iPhone XS omab 5,8 tollist Super Retina HD ekraani ning omab veelgi paremat ja kiiremat näotuvastust telefoni avamiseks. 12 MP Dual kaamera on nii lainurga- kui ka teleobjektiiviga, mis võimaldab pildistada veelgi täiuslikumaid pilte. Võrreldes telefoni eelkäija iPhone X-ga on aku kestvus pikem poole tunni võrra. iPhone XR omab värvikirevaid värve ning 12 MP kaamerat koos f1.8 avaga, mis võimaldab teha veelgi täpsemaid pilte. Lisaks on telefon tolmukindel ja omab laia värvivalikut.

Huawei mudelite seas on kogumas aina rohkem populaarsust Huawei P30 ja Huawei P30 PRO. Nii tavaline kui ka PRO versioonil on lausa 4 kaamerat koos 10x hübriidsuumimise võimalusega. See Leica süsteem võimaldab teha pilte ka pimedas oma RYB ja suurte sätetega ISO süsteemi tõttu. PRO versioon omab võimsat 40W kiirlaadimist, on vee- ja tolmukindel ning omab OLED ekraani. Võrreldes tavalise versiooniga on PRO versioon luksuslikuma välimusega ning paremate tehniliste andmetega, millega saad tutvuda tootekirjeldustest.

Huawei Mate 20 PRO omab 3 tagumist kaamerat, millega on võimalik teha ideaalselt lainurgaga pilte. Infrapunane laser mõõdab pildistamisel vahemaid ja sätib fookusse õigesse kohta. Sõrmelugeja on ehitatud ekraani sisse, mis võimaldab selle avamist turvaliselt ja kiirelt. Telefonis on võimas tehisintellekt, millele aitab kaasa õhuke 7nm protsessor ning vajadusel saad kasutada seda isegi akupangana!

Samsung S10 on S seeria kõige uuem telefon. See sisaldab endas Al süsteemi, mis soovitab vastavalt kellaajale ja asukohale enim kasutatud rakendusi ja teateid, et luua Sulle parim ja multifunktsionaalsem kasutuskogemus. Telefon on spetsiaalselt ehitatud nii, et mängimine ja videote vaatamine oleks võimalikult mugav ja sujuv. LTE ühendus aitab kaasa WiFi kiirele kasutamisele mistahes asukohas ja tingimustes. Suure mahutavusega aku võimaldab telefoni veelgi kauem kasutada ning isegi juhtmevabalt laadida kiirelt.

Enne valiku langetamist kindlasti tutvu toodete kirjeldustega, et mõista mis lisafunktsioonid on telefonidel veel ning milline on Sinu jaoks olulisem. Pea meeles, et on Sul on alati võimalus pöörduda ka meie klienditeeninduse poole, kes on alati Sulle abiks.

Miks osta Kaup24 e-poest?

Meie pakume kõige odavamaid hindu koos suurima valikuga. Lisaks meie paindlikud ostu- ja maksetingimused muudavad kogu ostuprotsessi veelgi mugavamaks. Ostule kehtib samuti 2 nädalane ostugarantii, seega kui toode ei vasta Sinu ootustele, on Sul võimalus see tagastada või ümber vahetada.

Tutvu valikuga ja osta juba täna!