Nutiseadmed ja aksessuaarid

(135)

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

VR prillid, tasakaaluliikurid, 3D pliiats ja muud nutiseadmed soodsamalt

Kunagi ammu elasid inimesed isegi ilma telefonideta, kuid tänapäeval on raske elu ette kujutada ilma nutika tehnoloogiata - lõppude lõpuks lihtsustab see oluliselt meie igapäevaelu. Kui tunned, et Sul on midagi puudu ja soovid oma elu lihtsamaks muuta, hangi endale nutivarustus. Droonid, GPS-jälgimisseadmed, kalaleidjad, nutikellad, laetavad tuled, tasakaaluliikurid ja virtuaalreaalsuse prillid - kõik need seadmed võivad säästa palju aega, närve või lihtsalt anda Sulle võimaluse lõbusamalt aega veeta.

Millised nutiseadmed valida?

Sukeldu hetkeks reaalsusest välja - VR prillid on mõeldud täielikuks lõdvestumiseks. See on suurepärane seade uusima tehnoloogia armastajatele ning enamuse VR-prillide hind on üsna madal - seega, miks mitte neid proovida? 

3D pliiats on tänapäevases maailmas aina populaarsust koguv vahend - see lõbus ja kaasaegne pliiats laseb joonistada 3D mudeleid vedela plastmassi abil.

Tasakaaluliikurid on lihtsalt lõbus ajaviide, kuid tegelikult võib see olla ka suurepärane sõiduk linnas. See on kogumas aina rohkem populaarsust ning võimaldab läbida suuri distantse ilma suurema vaevata. Eriti on populaarsed tasakaaluliikurid lastele, sest nende kasutamine on lõbus ning sobib ideaalselt meelelahutuseks.

Droon paneb Sind tundma lennuki piloodina ning võimaldab jäädvustada väga huvitavaid ja kunstilisi videosid. Selle tõttu on vajalik osta droonile vastav varustus, nagu näiteks vastupidav aku või ühendatav kaamera.

Kui oled väsinud pidevast telefoni otsimisest taskust, on aeg tellida nutikell - see ei võimalda mitte ainult näha kõiki sissetulevaid kõnesid ja sõnumeid, vaid ka jälgida oma igapäevast tegevust ning hallata telefoni funktsioone. 

Laetavad välgumihklid säästavad raha ja närve neil, kes ostavad pidevalt uusi tuleallikaid või on väsinud puhuvast tuulest. 

Miks osta Kaup24 e-poest?

Telli nutiseadmed kaup24.ee e-poest ja alusta uut, lihtsamat, kergemat ja nauditavamat elu. Kui Sul on juba kõige uuemad tehnikavidinad olemas, siis leiad nendele ka vajalikud tarvikud -  nutiseadmed ja –tarvikud ei ole elus ilmtingimata vajalikud, kuid tänapäeva elutempo juures on ilma nendeta üsna keeruline hakkama saada.

 Soovitame Sul tellida endale ühe ägeda nutiseadme just nüüd!