Mobiiltelefonide lisatarvikud

(231)

Nutiseadmed rõõmustavad meid piiramatute võimalustega, kuid nende täieliku potentsiaali ära kasutamiseks on vajalikud erinevad tarvikuid telefonide jaoks. Need on oma funktsionaalsuse seisukohalt hämmastavad ja samal ajal ka stiilseks aksessuaariks. Tutvu meie laia tootevalikuga, kui soovid oma telefonile täiendavat turvalisust ja kui otsid lisatarvikuid lõbusaks vaba aja veetmiseks!

Toodete kuvamine

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Mobiiltelefonide lisatarvikud

Nutitelefonid on tänases maailmas asendamatud, kuid selleks, et neid mugavalt kasutada, on vaja soetada sellele vastavad lisatarvikud. Selleks võib olla näiteks autolaadija mugavaks laadimiseks või telefonihoidja või popsocket selle turvaliseks hoidmiseks, ümbrised kaitseks ja palju muud.

Milline toode valida?

Kõige olulisem tarvik telefoni valimisel on ilmselt laadija - ilma selleta muutuks telefoni kasutamine ühekordseks ning mõttetuks. Kuna juhtme ja adapteri pidev kaasaskandmine võib muutuda tülikaks, siis on Sulle ideaalne variant juhtmevaba laadija. See võimaldab telefoni laadima panna kõigest seadet puudutades. Valimisel pea meeles, et Androidi telefoni puhul on vajalik vähemalt 7,5W võimsusega laadija, kuid iPhone telefonid aga üle 7,5W laadimist ei võimalda. Lisaks on võimalus oma telefoni laadida ka autos, kuid selleks tuleb soetada spetsiaalne autolaadija.

Telefonihoidja aitab hoida telefoni paigal nii horisontaalselt kui ka vertikaalselt - nii saad vaadata telefonist videosi või pilte mugavalt. Näiteks magnet telefonihoidja võimaldab selle paigaldamise muuta äärmiselt kergeks. Sarnase eesmärgiga on popsocket, mis kinnitub telefoni taha, mis muudab telefoni hoidmise kordades mugavamaks ning on ka abiks piltide tegemisel, et vältida kätevärinate tõttu tekkinud uduseid pilte.

Kui vajad autoga reisides GPSi abi, siis on kindlasti ka vajalik, et telefoni saaks kuhugi turvaliselt paigutada. Telefonihoidja autosse võimaldab turvaliselt paigutada telefoni enda juurde, et seda mugavalt jälgida nii reisimise ajal GPSi abi kasutades või roolis olles oodates tähtsat sõnumit. Pea meeles, et roolis on telefoni kasutamine keelatud!

Valikus leiad palju erinevaid tooteid oma mobiiltelefoni täiustamiseks - tagused, ekraanid, ümbrised ja palju muud. Kindlasti tutvu toodete kirjeldustega, et veenduda nende sobivuses.

Osta Kaup24 e-poest

Kaup24 on populaarseim e-pood Eestis oma madalate hindade ja suure valiku tõttu. Lisaks kehtivad meil turvalised ja mugavad ostu- ja maksetingimused - Sina saad valida, kuidas kaup Sinuni jõuab ning kuidas toote eest soovid maksta. Lisaks kehtib ostule 2 nädalane ostugarantii seega kui Sulle tundub, et toode ei vasta päris Sinu ootustele või soovidele, on Sul õigus see tagastada ja raha tagasi küsida või ümber vahetada mõne muu toote vastu, mis on sobivam.

Tutvu valikuga ja osta juba täna!