Mobiili ümbrised, kaaned

(7312)

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Telefoni kaaned ja ümbrised

Soetasid äsja uue telefoni ning mõtled nüüd, milline ümbris sellele valida? Telefoni kaitseümbris on tegelikult väga oluline, sest see päästab telefoni nii kukkumisel, kui inetute kriimustuste ja täkete eest. Valik on tegelikult ääretult lai, mistõttu kauplustes on saadaval erinevates värvitoonides ja materjalist ümbriseid, millest üks ja teine kaitseb Sinu uut seadet paremini või halvemini või mille seast saad valida sellise disainiga kaane, mis Sulle ka reaalselt meeldib.

Kuidas valida telefonikaaned või telefoniümbris?

Kuna valik on väga lai, siis leiab endale sobiva nii värvide ja mustrite armastaja, kui ka neutraalsete toonide eelistaja. Kuigi telefonide ümbrised annavad telefonile terviklikult uue ja põneva välimuse, siis peaks valikul olema määravaks selle võimekus telefoni reaalses ohus kaitsta. Eriti hoolikalt võiksid endale telefoniümbrist valida aktiivse eluviisiga inimesed. Nii on võimalik sportida ja reisida muretult ilma, et peaks mõtlema telefoni turvalisuse peale. Näiteks on olemas veekindel telefoniümbris, mis hoiab eemale ebavajalikku niiskuse, mis võib telefoni mingil määral kahjustada. 

Telefonikaaned on ümbrised, mis on koos klapiga, mis kaitseb lisaks telefoni tagusele ka ekraani. Eriti stiilsed ja vastupidavad kaaned on näiteks nahast, kuid teised materjalid võimaldavad suuremat disainivalikut.

Igapäevaseks kasutamiseks ümbrist valides tuleks aga kindel olla, et konkreetne mudel Sinu telefonile suuruse poolest sobiks. Telefoniümbriseid on muuhulgas Asus, Samsung, LG, Sony Xperia, Nokia ja paljudele teistele brändidele. Ning veel kord – kõige olulisem on ostmisel veenduda, et konkreetne kaitseümbris Sinu seadmele sobiks. Näiteks on võimatu sobitada iPhone kaaned Android telefonile juba puhtalt erinevate telefoni mõõtmete tõttu.

Osta telefoni kaaned ja ümbrised Kaup24 e-poest

Kui tead, millist ümbrist endale soovid, siis tuleb leida kauplus, kust see endale soetada. Hea hinnaga telefoniümbriseid leiad muuhulgas Kaup24.ee e-poest, kus on lai tootevalik ning rahakotisõbralikud hinnad. E-poest telefoniümbrise soetamine on lihtne nagu lapsemäng – kõik käib kiirelt mõne nupule vajutusega ning soovi korral on kaup juba üsna pea Sinu koduukse taga! 

Tutvu valikuga ja osta juba täna!