Mobiiltelefonide hoidjad

(183)
Toodete kuvamine

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Telefonihoidja

Enamus inimeste jaoks tundub nüüd elu ilma telefonita kujutlematu - tänu telefonile on meil võimalus olla ühenduses meie lähedastega kui ka teiste inimestega. Lisaks võimaldab telefonis kasutada erinevaid olulisi rakendusi, mis muudavad meie elu kordades lihtsamaks. Selleks, et telefoni alati hoida käepärases kohas tuleks seda paigutada nii, et see oleks alati leitav. Selleks on näiteks ideaalne variant soetada telefonihoidja, millega on samuti mugav jälgida videosi, autos teejuhiseid või kasutada seda statiivina, mis võimaldab teha kergelt videosi ja pilte kvaliteetselt ja mugavalt. Lisaks aitab telefonihoidik tagada nutiseadme turvalisuse ning aitab vältida ohtu, et telefon maha kukub ja saab põrutada. 

Milline telefonihoidik valida?

Kõige olulisem on välja selgitada, mis eesmärgil Sa telefonihoidjat otsid. Näiteks telefoni hoidja autosse - valida saad nii magnetiga kinnitatava või ka tavalise kinnituskohaga. Auto telefonihoidja võimaldab paigaldada oma nutiseadet rooli lähedale nii, et sealt oleks mugav vaadata GPSi või vajadusel korra oma teateid jälgida, sest pea meeles, et telefoni kasutamine roolis ei ole mõistlik.

Samuti läheb vaja teejuhiseid või telefoni juuresolekut ka jalgratta, mootorratta või muu sõiduvahendi kasutamisel. Selleks on mõeldud telefonihoidik rattale. Telefoni hoidja mootorrattale ning ka telefonihoidja jalgrattale võimaldavad hoida telefoni läheduses ning lisaks kaitsevad telefoni niiskuse ja mustuse eest.

Valikus on erinevaid disaine, mille vahel valida. Enne ostu sooritamist kindlasti tutvu tootekirjeldustes oleva infoga, et veenduda toote sobivuses. Kuigi on paljud hoidikud reguleeritavad, ühilduvad siiski osad tooted vaid teatud mudelitega. Kui Sul tekib lisaküsimusi, võid julgelt võtta ühendust meie klienditeenindusega.

Osta telefonihoidja Kaup24 e-poest

Kaup24 on Eesti populaarseim veebipood, sest meie valikust leiad tooteid suurimas valikus koos kõige madalamate hindadega. Lisaks kehtivad meie poes mugavad ja turvalised ostu- ja maksetingimused - Sina valid, kuidas kaupa soovid kätte saada) ning kuidas soovid selle eest maksta . Lisaks kehtib ostule 2 nädalane garantii, seega kui toode ei vasta Sinu ootustele või soovidele, on Sul võimalus see tagastada ja raha tagasi küsida või ümber vahetada mõne teise toote vastu.

Tutvu valikuga ja osta juba täna!