Ekraani kaitsekiled

(1709)
Toodete kuvamine

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Telefoni kaaned ja ekraani kaitsekile

Me kõik soovime endale viimase peal funktsioonidega telefoni, mis oleks kena nii oma välimuselt kui sisult. Lisaks sellele soovime, et telefon kaua kena ja korras püsiks. Selleks tasub telefonile muretseda telefoni kaitseklaas või ekraani kaitseklaas.

Kuidas valida sobiv ekraanikaitse?

Kaitsekleebised on kõige lihtsam moodus kaitsta oma telefoni erinevate kriimustuste eest. Ükskõik kui hästi me oma telefoni ka hoida ei püüaks, õnnetusi juhtub. Kaitseümbris hoiab Sinu telefoni välimuse kaua rikkumata, mis on eriti oluline just telefoni ekraani puhul. Kriimustatud ja kulunud ekraaniga telefoni on halb kasutada ning hullematel juhtudel isegi kasutuskõlbmatu, olenemata ekraani tehnilistest näitajatest. 

Kui oled parasjagu mobiili kaitseklaas või kaitsekile valimas, siis tasuks süveneda erinevate toodete kirjeldustesse. Näiteks soovitatakse endale soetada kilest vastupidavam kaitseklaas, mida on lihtsam paigaldada ning mis hoiab telefoni ekraani veelgi efektiivsemalt. Nii telefoni kaitseklaas kui ka kaitsekile on taskukohane ja soodne, kuid selle soetamisel tuleb olla väga hoolas – valima peaks just enda telefoni mudelile loodud kleebise või klaasi. Näiteks iPhone kaitseklaas ei sobi oma mõõtmete ja kumeruste tõttu mõnele Androidi või muu tootja telefonile.

Väga tähtis on ka telefoni kaitsekile telefonile kinnitamine. Kõige tähtsam on teha seda hoolikalt ja aeglaselt – püüa vältida mullide teket, sest sinna hakkab kogunema soovimatu tolm. Lisaks ei tohiks enne mobiili kaitsekile peale panemist ekraani sõrmedega puudutada, sest nii võivad ekraanile jääda inetud sõrmejäljed. Kui vana kleebis on piisavalt kulunud ja inetu, on võimalik kaitsekleebis lihtsalt uue vastu vahetada.

Miks osta telefoni kaitseklaas või kaitsekile Kaup24 e-poest?

Samsungi ja paljude teiste tootjate kaitsekleebiseid leiad Kaup24.ee e-poest. Meie tootevalik on ääretult lai, mistõttu leiad kindlasti ka endale selle kõige sobivama. Meie e-poes on hinnad taskukohased igaühele ning lisaks sellele käib e-poes ostude sooritamine kiirelt ja lihtsalt koos suurepäraste sooduspakkumiste ja paindlike ostu- ja maksetingimustega.

Vali endale sobilik toode välja ja telli see mõne nupule vajutusega endale koduukse taha!