Fotoaparaatide mälukaardid

(80)
Toodete kuvamine

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Fotokaamera mälukaart 

Pärast fotoaparaadi või kaamera ostmist tuleks osta ka mälukaart. Fotoaparaatide ja kaamerate mälukaardid erinevad tüübi ja kiiruse poolest. Jah, tänapäeval on piisavalt kiireid micro SD-kaarte nutitelefonide jaoks, mis sobivad fotoaparaatidele või kaameratele, kuid kui soovite kõige paremat kogemust, võimalust pildistada või filmida suurima võimaliku eraldusvõimega ilma probleemideta või häireteta, valige oma fotoaparaadile või kaamerale spetsiaalne mälukaart. 

Kuidas valida sobiv mälukaart?

Iga seade vajab erinevas suuruses mälukaarti. Näiteks kaameratel on kasutusel üldjuhul tavaline SD mälukaart, kuid telefonid vajavad midagi väiksemat - microSD mälukaart. Kindlasti tutvuge oma seadmega ning selgitage, kas teil on vaja leida mälukaart kaamerale või telefonile ning milline kaart teie seadmesse täpsemalt sobitub.

Mahu poolest on olemas 2 GB kuni 64GB mälukaart ning harvemal juhul isegi 128GB. Valikust leiate mälukaarte maailmakuulsatelt tootjatelt: ADATA, Goodram, Kingston, Lexar, Lexma, Patriot, Sandisk, Silicon Power, Transcend. Lisaks ei unustata ka neid, kellel on teistsugused fotoaparaadid või kaamerad, neile sobivad CompactFlash tüüpi mälukaardid.

Tõsi, ärge muretsege sellepärast - Kaup24.ee e-poest leiate kõik kiirusklassid: 4, 6, 10, UHS I, UHS-I U3, UHS-II U3. Sellest oleneb kui kiiresti saab kaart andmed kaamerast kätte ning mida kiiremini on kaart võimeline andmeid lugema, seda parem on ka pildi või video kvaliteet. Mälukaartide suureks eeliseks on see, et kui teil on vaja rohkem mälu, saate need kiiresti asendada ja mugavalt endaga kaasa kanda üht või mitut TB mälukaarti.

Tellige mälukaart internetist ja alustage julgelt elu kõige ilusamate hetkedega.  Pärast seda, kui Teie seadmel on palju suurem mälu, ei ole Teil vaja oma pead vaevata vähese mälu pärast, mistõttu peate teistest mälestusi täis piltidest ja videotest loobuma. Mälukaardid on fotoaparaatide ja kaamerate jaoks hädavajalik lisavarustus, seega valige nüüd üks paljudest kaartidest Kaup24.ee e-poest ja alustage oma fotoaparaadi või kaamera nautimist.

Miks osta mälukaart Kaup24 e-poest?

Kaup24.ee e-poest leiab nii SD kui ka microSD mälukaarte ning mis kõige tähtsam - nende hind siin on väga madal tänu laoseisule, pakkumistele, allahindlustele spetsiaalsete sooduskoodidega. Fotoaparaatide, kaamerate mälukaartide valimisel aitavad Teid veebipõhised ülevaated ja ekspertarvamused ning kindlasti on abiks ka meie klienditeenindus. Lisaks kehtib ostule 2 nädalane ostugarantii, seega kui toode ei peaks mingil põhjusel sobima, on teil õigus see tagastada või ümber vahetada.

Tutvu valiku ja osta juba täna!