Sony A7R Mark IV Body (ILCE-7RM4)

 • Sony A7R Mark IV Body (ILCE-7RM4)
 • Sony A7R Mark IV Body (ILCE-7RM4)
 • Sony A7R Mark IV Body (ILCE-7RM4)
 • Sony A7R Mark IV Body (ILCE-7RM4)
 • Sony A7R Mark IV Body (ILCE-7RM4)
 • Sony A7R Mark IV Body (ILCE-7RM4)
 • Sony A7R Mark IV Body (ILCE-7RM4)
 • Sony A7R Mark IV Body (ILCE-7RM4)
 • Sony A7R Mark IV Body (ILCE-7RM4)
  -16%
  0 €
  Tasuta Transport 0 €
  € 3 72792 € 4 439 00 *

  Müüja: Kaup24.ee

  Liizi
  Kuumakse
  Sissemakse, €
  0
  Kuude arv
  24
  Lepingu kestus kuni 48 kuud. Liisinguintress alates 9%-st. Lepingutasu alates 10€. Võimalus jagada lepingutasu võrdseteks osamakseteks. Lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest ja võib erineda allolevast laenukalkulaatorist. Järelmaksuga saab tasuda, kui ostusumma ületab 50 eurot. Täpse laenupakkumise saamiseks pöördu kaupmehe poole.
  Tasuta garantii:

  Toote kirjeldus: Sony A7R Mark IV Body (ILCE-7RM4)

  α7R IV BODY

  Veel üks saavutus

  Virtuoosne väljendus. „Sony“ täiskaader peeglita „α7R IV“ paljastab veelgi rohkem fotonägemust, mida varem oodati ainult keskmise formaadiga kaameratelt ja millel on väikeses kehas eriti suur kiirus. Siit saate teada, kuidas suurem vastupidavus ja ühenduvus parandab jõudlust.

  Veelgi inspireerivam

  Sisenege fotokvaliteedi uude maailma, millel on võrreldamatu pildikvaliteet ja töötlemise kiirus. Võimas uus seade ühendab „α7R“ seeria veelgi arenenuma ühenduvuse ja töökindlusega, mida spetsialistid vajavad.

  Ettekujuteldamatu peensus

  61,0 MP1 täiskaadriga „Exmor R™“ CMOS-andur koos pilditöötlusmooduliga „BIONZ X™“ annab enneolematu eraldusvõime, peene gradatsiooni ja madala mürataseme, pakkudes detailide taasesitamiseks uusi mõõtmeid, nagu fotograafid eeldavad. „α7R IV“ taastab iga stseeni meeleolu ja tekstuuri.

  61,0 MP1 taustvalgustusega täiskaadri CMOS sensor

  Uus „Exmor R“ CMOS pildisensor on võrreldamatult kõrgeima eraldusvõimega. Taustvalgustuse konstruktsioon tagab kõrge tundlikkuse ja madala mürataseme vaatamata selle äärmiselt suurele pikslite arvule - 61,0 MP1.

  Uusim pilditöötlusmoodul

  BIONZ X pilditöötlusmoodul ja kasutajapoolne LSI tagavad anduri maksimaalse eraldusvõime ja kuni 15 sammu2 dünaamilise ulatuse.

  Lai standardne 100–32 000 ISO vahemik

  Vaatamata suuremale pikslite arvule saavutab „α7R IV“ kõrgeima ISO 320003 standardi ja vähendab müra madala ja keskmise tundlikkuse vahemikus, mille tulemuseks on kvaliteetsed pildid.

  Tegurid, mis maksimeerivad suurepärase eraldusvõime

  Korpusesse integreeritud 5-teljeline pildistabilisatsioonisüsteem

  Korpuse 5-teljelise pildistabilisaatori algoritm parandab kõrgresolutsiooniga 61,0 MP1 pildisensori jõudlust. See võimaldab usaldusväärsemat ja efektiivsemat käest pildistamist kuni 5,5 peatusega4 kiirema säriajaga.

  Tehke pilte täielikus vaikuses

  Vaikuses pildistamine ei anna mitte ainult siseruumides eelist, kus saate pildistada mürata, kuid samas vältida vibratsiooni, mis võib pilti hägustada. Vibratsioonivastane katik võimaldab teil kasutada „α7R IV“ eraldusvõimet ja pakkuda teravat pildikvaliteeti.

  Valandeid vähendav struktuur

  „α7R IV“ maksimaalse eraldusvõime saavutamiseks tuli vähimgi vibratsioon kõrvaldada, nii et Sony on välja töötanud uue katikuüksuse koos lööke neelavate kruvidega, mis neelavad katiku lööki. Koos täiustatud pildistabilisaatori algoritmiga saavutatakse hägususe tohutu vähendamine ja parimate detailide usaldusväärne jäädvustamine.

  Kaugjuhtimispuldi vabastamine raputamata

  Kaamera kaugjuhtimispult (RMT-P1BT) võimaldab teil jäädvustada pilte, vältides päästiku põhjustatud kaamera värisemist. See võimaldab ära kasutada pildisensori kõrget eraldusvõimet.

  5,76 miljoni punktiga „UXGA OLED Tru-Finder“

  See on 5,76 miljoni punktiga elektrooniline pildisensor edastab detaile umbes 1,6 korda suurema eraldusvõimega kui α7R III. Kvaliteetne režiim annab teile kõrge eraldusvõimega naturaalse välimuse, mis välistab müra ja moonutused. Sujuv pildistamine kiirusega 120/100 kaadrit sekundis5 hõlbustab liikuvate objektide jälgimist.

  Oma klassi kiireim sarivõte

  Vaatamata kõrgele video eraldusvõimele hoiab „α7R IV“ mehaanilise katikuga 10 kaadrit sekundis kaadrisagedust (kuni 8 kaadrit sekundis Live View pideva võtte režiimis). 7 See võimaldab teil jäädvustada olulisi hetki, näiteks metsiku looduse tegevust, reprodutseerides peeni detaile ainult 61,0 MP kõrglahutusega pildiga.

  Efektiivne 26,2 MP koos APS-C kärpega

  Erakordne eraldusvõime võimaldab teil jäädvustada erakordseid kõrge eraldusvõimega pilte umbes 26,2 megapiksliga, isegi siis, kui kärbite täiskaadrilisel pildil APS-C suurust. See tähendab, et „α7R IV“ aitab ennetavalt kasutada 61,0-megapiksliseid täiskaadrilisi pilte, näiteks lindude pildistamisel, kui peate fotosid objektide suurendamiseks kärpima.

  Lai AF-vahemik

  Uus pildisensor pakub laia ja suure tihedusega AF-leviala koos 567 faasituvastuse AF-punktiga (umbes 99,7% pikk ja 74,0% lai). 425-punktiline kontrastsuse tuvastamise AF toetab täpset teravustamist.

  Kiire teravustamine vaatamata suuremale eraldusvõimele

  Tänu kiirele hübriidsele AF-le on „α7R IV“ võimeline objekte väga detailselt jäädvustama, teravustades AF-režiimis kiirelt isegi videvikus.

  Stabiilse AF jälgimist on veelgi parandatud

  Suurenenud AF-punktid, AF-sensori laiem katvus ja täiustatud AF-algoritm suurendavad veelgi objekti jälgimise tõhusust, et jäädvustada järjepidevaid, isegi keerulisi või järske liikumisi.

  Suure täpsusega AF vähese valgustusega tingimustes

  Täiustatud AF-algoritmid aitavad täpsustada AF-i kuni EV-38-ni. Fookuse prioriteeti kasutatakse avarežiimis täpsemaks teravustamiseks hämaras olukorras ja ava jäädvustamisel.

  Jäädvustage pidevalt kuni 68 pilti

  Puhvermälu on 1,5 korda suurem9, nii et kaamera suudab pidevas võtterežiimis jäädvustada kuni 68 kaadrit10. Kasutades APS-C võtterežiimi saate teha kuni kolm korda rohkem pilte kui täiskaadrilises režiimis pildistades.

  Kaks meediumipesa, mõlemad sobivad UHS-II-le

  Nii 1 kui ka 2 pesa ühilduvad UHS-I ja UHS-II-ga, võimaldades suure hulga andmete kiiret salvestamist. „α7R IV“ suudab salvestada samaaegselt või järjestikku, eraldada RAW / JPEG andmeid ja fotosid / filme ning kopeerida ühelt kaardilt teisele.

  Minge professionaalse fotograafia tasemele

  „α7R IV“ kasutab suure mahutavusega NP-FZ100 akut. Pikema pildistamise jaoks kasutage koos valikulise vertikaalse nupuga VG-C4EM, mis mahutab kuni kaks NP-FZ100 akut. See võimaldab teil jäädvustada kaks korda rohkem kui kasutades „α7R IV“.

  Nutikas DI reaalajas jälgimisega11

  DI-põhine reaalajas jälgimine11 on funktsioon, mis aitab rasketes olukordades kaadreid jäädvustada. Valige lihtsalt objekt, vajutage päästik poolenisti alla ja vaadake, kuidas kaamera järgib objekti. Kasutades näo/silma prioriteetsuse AF-režiimi, lülitub „α7R IV“ sujuvalt näo ja silma all olevate objektide vahel, kui objektiks on inimene.

  Reaalajas jälgimise tehnoloogiline alus11

  „Sony“ originaalne tehisintellekti objektituvastustehnoloogia ja -algoritm töötlevad suurel hulgal pildianduriga jäädvustatud reaalajas andmeid ja jälgivad objekti igal hetkel äärmise täpsusega. Objekti täpseks tuvastamiseks kasutatakse teavet värvi, käitumise, objekti kauguse, inimese näo ja silmade kohta.

  Reaalajas silmade tuvastamise AF koos loomade silmade jälgimisega

  Tänu täiustatud algoritmile toetab „α7R IV“ nüüd silmade jälgimist mitte ainult inimestel, vaid ka loomadel12, mis võimaldab kiiret, täpset, automaatset tuvastamist ja jälgimist. See loomade silmade tugi parandab tunduvalt metsloomade või lemmikloomade pildistamistulemuste takistuse või kaamera horisontaalse või vertikaalse muutmise korral13.

  Reaalajas silmade jälgimise AF: portreede areng

  Reaalajas silmade jälgimise AF-režiim on portreepiltide evolutsioon. See DI-tehnoloogia aitab teil oma silmi koheselt ja täpselt tuvastada ning jälgib neid veatu näo fookusega, isegi liikuvat objekti jäädvustades. Kompositsioonile keskendudes on professionaalsetel fotograafidel töötamine veelgi mugavam.

  Silma kohene fokusseerimine

  Kui näo/silmade prioriteet on AF-režiimis, vajutage päästik poolenisti alla, vajutage AF-ON nuppu või spetsiaalset kohandatud nuppu. Kaamera fokusseerib objekti silmadele.

  Parema/vasaku silma valik teie mugavuse huvides

  Nüüd on enne kohandatud nupuga pildistamist võimalik valida konkreetne silm - vasak või parem. Silmavalik võimaldab teil keskenduda kompositsioonile, valgusele ja muudele teguritele.

  Töötab reaalajas jälgimisega11 suurepärase portree loomiseks

  Reaalajas teravustamist ja reaalajas jälgimist saab kombineerida11, seetõttu jälgitakse dünaamiliselt objekti liikumist. See kombinatsioon võimaldab objekti täpselt jälgida ja mugavalt pildistada portreid.

  Tõhusam töövoog

  Juhtmeta ja juhtmega ühenduvuslahendused nõudlikele spetsialistidele

  „α7R IV“ toetab erinevaid „PC Remote“ funktsioone ja andmeedastuse võimalusi, sealhulgas 5 GHz14 „Wi-Fi“. Kasutage kaughõivehalduse ja andmete varundamise suuremat valikut ja mugavust.

  Juhtmevaba seotud fikseerimine paindliku stseeni jaoks

  Kasutage „PC Remote“ „α7R IV“ juhtimiseks või andmete edastamiseks arvutisse, kasutades „Imaging Edge™“ kaugjuhtimispulti (2.0 või uuem versioon). Suurema paindlikkuse saavutamiseks on saadaval kiirem 5 GHz14 „Wi-Fi“.

  Kiire töö: „PC Remote“ ja USB juhtmega ühendus

  Kaugjuhtimisel arvutist pildistamiseks kasutage uue algoritmiga 1. põlvkonna USB 3.2-ühilduvat USB „Type-C™“ porti koos uue algoritmiga. Jäädvustage katkestamata suuri tihendamata RAW-pilte.

  FTP taustülekande tugi

  Professionaalse kiire fotoülekande vajaduse rahuldamiseks toetab „α7R IV“ JPEG- ja RAW-failide FTP-taustaülekannet pildistamise ajal ja pärast seda15. Eelnevalt saab määrata kuni üheksa FTP-serverit.

  Põhjalikuks välguga pildistamiseks

  Vabastamise viivitus on sujuva välguga pildistamise võimaldamiseks lühem; pidev pildistamine välguga kuni 10 kaadrit sekundis7. Paindlikkuse tagamiseks valige aeglane või tagumine sünkroonimine16 juhtmeta välise välgu abil.

  Standardne sünkroniseerimisühendus

  Standardne sünkroonimisliides võimaldab stuudiofotograafias soovitud valguse saavutamiseks mugavat sünkroonimist stuudiovälkude ja muude väliste valgustusseadmetega.

  Rohkem infot: https://www.sony.lt/electronics/fotoaparatai-su-keiciamaisiais-objektyvais/ilce-7rm4

  Teata veast tootekirjelduses

  Üldine informatsioon tootest: Sony A7R Mark IV Body (ILCE-7RM4)

  Sony A7R Mark IV Body (ILCE-7RM4)
  Kauba ID
  3237839
  Kategooria
  Kauba kaal koos pakendiga
  0.6 kg
  Tootemark
  Efektiivseid megapiksleid
  Ekraani diagonaal
  Puutetundlik ekraan
  Jah
  Kõik tooted sellelt kaubamärgilt

  Üldandmed

  ISO tundlikkus
  Auto, 100 - 32000
  Kaal

  Videosalvestus

  Videosalvestuse resolutsioon

  Kokkupuute süsteem

  Säritus
  1/8000 kuni 30

  Mälu

  Tüüp
  SD / SDHC / SDXC
  Mälukaart (*müüakse eraldi)
  Müügil eraldi

  Muu

  Vooluallikas
  Aku mudel
  NP-FZ100
  Komplektis sisaldub
  toode, tarvikud, originaalpakend, juhend.
  Värv
  Must
  Toodete pildid on illustratiivsed ja näitlikud. Värvid, märkused, parameetrid, mõõtmed, suurused, funktsioonid, ja / või originaaltoodete muud omadused võivad nende tegelikust väljanägemisest erineda, seega palun tutvuge tootekirjeldustes toodud tootespetsifikatsioonidega. Kui teil on küsimusi, ootame alati teie kõnet +372 6150026 või e-kirja aadressil pood@kaup24.ee.
  * Märgitud hind kehtis Kaup24.ee ajavahemikus al 22-11-2019 kuni 01-12-2019
  Säästke: € 71108

  TASUTA kauba kättesaamine Tallinna väljastuspunktist (Mustamäe tee 46)

  12. veebruaril (€ 000)

  Tellimuse kättesaamine DPD Pickup punktist

  12. veebruaril (€ 000)

  Tellimuse kättesaamine Omniva

  12. veebruaril (€ 000)

  Kauba kohaletoimetamine kulleriga

  12. veebruaril (€ 399)

  Kauba kättesaamine Eesti Post kontoris

  12. veebruaril (€ 699)

  Tähelepanu! Kohaletoimetamise tingimused on esialgsed, kuna tingimusi uuendatakse sõltuvalt tellimuse tegelikust toimumisajast. Lõplik tarnetähtaeg on näidatud tellimuse kinnituses.

  Sony A7R Mark IV Body (ILCE-7RM4)

  Küsimused ja vastused toote kohta: Sony A7R Mark IV Body (ILCE-7RM4)

  Siin saate esitada küsimusi selle toote ostnud ostjatele võ Kaup24.ee konsultantidele.

  Arvamusi ja kommentaare jätavad Kaup24.ee külastajad. Arvamusi ja kommentaare ei toimetata ega kontrollita. Arvamused, kommentaarid ja nõuanded ei pruugi ühtida Kaup24.ee arvamusega. Kaup24.ee ei vastuta nende sisu eest.

  Teema
  Valige
  Valige teema
  Puuduolevad sümbolid: 10
  Küsimus peab olema vähemalt 10 tähemärki
  Selle toote kohta pole veel ühtegi küsimust. Küsige oma küsimus
  Hind:
  € 3 72792