Akud, patareid fotoaparaatidele

(254)
Toodete kuvamine

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Soodsad akud ja patareid fotokaameratele

Nagu kõigi mobiilseadmete puhul, on fotoaparaatide kasutamiseks vajalikud spetsiaalsed akud. Kui te juba otsite oma fotoaparaadile akut, siis olete teretulnud meie e-poe lehele Kaup24.ee - müüme AA, AAA patareisid ning Ni-MH ja liitium-ioon akusid. Meil on kahtlemata suurim patareide tootjate valik turul - saate tellida Canon, Fujifilm, Nikon, Olympus ja teiste tootjate patareisid ning akusid. 

Miks osta kaamerale tagavaraks veel mõned akud või patareid?

Kui teil on juba üks aku või mitu patareid, soovitame neid tellida mitu. Erinevad interneti arvamused soovitavad, et fotoaparaadil oleks vähemalt paar tagavara patareisid või mitu tagavara akut ning kui olete suur fotograafia huviline, oleks hea omada kümneid tagavara akusid. 

Fotoaparaatide patareid ei talu tavaliselt väga pikki seansse, nii et kui te ei soovi lõpetada ainult sellepärast, et aku on tühjaks saanud või kui te reisite palju, võite aku või patareid vahetada vaid mõne sekundiga ja jätkata oma tegevust. Pärast fotoaparaadile mitme aku ostmist pidage meeles, teil on vaja ka spetsiaalset laadijat (neid võib leida ka Kaup24.ee e-poest), mis võimaldab teil akut või patareisid otse laadida, ilma fotoaparaadi kokkupuuteta - nii on teil piiramatu aku kasutusaeg! 

Osad seadmed töötavad ka patareide abil. Kuigi patareid on üldjuhul ühekordsed, on võimalik osta ka laetavad patareid - neid saad sarnaselt akudega laadida täis ning uuesti kasutada.

Ärge unustage kontrollida ostmisel, millist tüüpi toiteallikat Teie fotoaparaat toetab - ühildumatud objektiivid või muud lisatarvikud saab kaameraga ühendada spetsiaalsete adapteritega, samas kui vale patarei või aku ostmisel on selline asi võimatu. 

Soodne patareide ja akude müük Kaup24 e-poes

Patareid ja akud ei ole kaamerate jaoks väga kallid tarvikud ja me hoolitseme nende hea hinna eest alati. Kampaaniaid ja väljamüüke tehakse sageli mitte ainult patareidele, vaid ka muudele fotoseadmetele või fototarvikutele. Tellige nüüd patareid või akud ja hakake kohe nautima katkematut pilditamise seansse, pikki reise ilma akusid säästmata ja muidugi, fotograafiat!

Tutvu valikuga ja osta juba täna!