Sektsioonid

(1283)

Möödas on ajad, kus elutoa sektsioon tähendas midagi tumedat, massiivset ja rasket. Tänapäeval on sektsioonid kerged, õhulised ja modernsed. Läbimõeldud disain ja multifunktsionaalsus teeb sektsioonmööblist vajaliku ja hea sisutuslahenduse, mis täidab ruumis korraga mitut rolli: sektsiooni saab panna televiisori ja muu kodutehnika, raamatud, plaadid, pildialbumid ning soovi korral nipsasjad, fotod ja toalilled. Need on disainitud vastavalt toale ja kasutuse eesmärgile - näiteks TV sektsioon ja elutoa sektsioonid keskenduvad just televiisori ja aksessuaaride mahutamisele ning magamistoa sektsioonid ka riiete hoiustamisele. Valides sobivat, tuleks tähelepanu pöörata selle suurusele ja disainile. Tutvu valikuga ning soeta juba täna!

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Sektsioonid

Sektsioonid on suurepärane viis kuidas paigutada koju erinevaid esemeid stiilselt ja kompaktselt. Valides elutuppa sektsiooni võtab võimaluste rohkus silme eest kirjuks. Et valiku langetamine oleks lihtsam, tasub oma ruumilised võimalused ja asjade paigutamise vajaduse hoolega läbi mõelda.

Kuidas valida sobivad elutoa sektsioonid?

Kas vajate vaid TV-alusest ja paarist riiulist koosnevat komplekti? Või soovite televiisori juurde panna mängukonsooli, plaadid ja kõlarid? Kas teile meeldivad klaasustega kapid või eelistate täispuidust ustega sektsioonmööblit, sest ei taha, et kapi sisu oleks kõigile näha?

Elutoa sektsioonidega on lõputult võimalusi. Te ei pea paigutama kogu komplekti ühte seina, vaid võite sektsiooni erinevad komponendid sättida nii nagu teile meeldib – näiteks TV-aluse otse diivani vastu, aga kõrged kitsad kapid hoopiski kahele poole diivanit ja avatud riiulid sohva kohale seinale.

Paljude mudelite puhul on võimalik kinnitada ka TV-alus ja kapid seinale, mis jätab mulje nagu ripuks elutoa sektsioon õhus. See on nutikas viis muuta mööbel pilkupüüdvaks ja kergeks. Kui mööbli ja põranda vahele jääb õhku ja tühi pind, mõjub tuba avaramalt. Rääkimata sellest, et koristamine on selliste elutoa sektsioonide puhul väga mugav.

Sektsioone seostakse esmajoones elutoaga, ent ühes stiilis mööbli komplekte võib vabalt kasutada ka kodukontoris, puhkeruumis või külalistetoas. Kui suurde tuppa võetakse tavaliselt hinnaklassilt kallim ja suurem komplekt, siis väiksesse külalistetuppa piisab asjade ära paigutamiseks ka mõnest pisemast ja odavamast sektsioonist.

Sektsiooni valimisel pööra tähelepanu kindlasti ka toote disainile. Millised värvid sobivad Sinu praeguse kodu interjööriga? Milline kujundus? Kas eelistad modernsemat disaini või klassikalisemat? Võttes arvesse eelnevalt mainitud nippe, leiad kindlasti endale koju perfektse sektsiooni.

Miks osta Kaup24 veebipoest?

Kaup24 on e-pood, kust leiad kõik vajalikud mööbli osad ja muu sisustuse kiirelt, mugavalt ja soodsa hinnaga. Lisaks pakume paindlikke ostu- ja maksetingimusi, millesse kuuluvad näiteks 2 nädalane ostugarantii, mitmekülgsed kauba kättesaamise võimalused ning järelmaksu kasutamise võimalus. Meie e-poes toimuvad lisaks sageli toimuvad sooduskampaaniad ja pakkumised, mis aitavad säästa Sul aega ja raha veelgi.

Tutvu meie valikuga ja osta juba täna!