Madratsid

(396)

Hea une ajal tunneme end mõnusalt ja lõdvestunult, mis muudab kõigi eesseisvate väljakutsetega toimetulemise palju lihtsamaks. Oma lõõgastavad hetked veedame madratsil - need on saadaval laias valikus, nii et sõltuvalt vajadustest ja magamisharjumustest leiab igaüks kõige mugavama. Väikseimatele on saadaval Dormeo madratsid, samas kui täiskasvanutele leidub palju erinevaid materjale ja suurusi. Õigesti valitud madrats võimaldab maksimaalselt lõõgastuda ja samal ajal aitab lahendada ka uneprobleeme. Kui oled huvitatud soodsa hinnaga kvaliteetsest madratsist, siis soovitame tutvuda meie sortimendiga. Siit leiad Dormeo ja paljude teiste kaubamärkide madratsid, mis on kohandatud Sinu isiklike vajaduste järgi. Meilt leiad atraktiivsed pakkumised ja soodsad hinnad tänu erinevatele sooduskampaaniatele.

Toodete kuvamine

Madratsid

Kvaliteetne uni sõltub paljus heast madratsist. Paljud inimesed pööravad rohkem tähelepanu voodi valimisele, et nautida kvaliteetset ja rahulikku und. Sama tähtis on valida sobiv madrats, see peab vastama kaalule, magamise asendile, harjumustele, hobidele, tervise seisundile ja paljude muudele olulistele asjadele. Igaühel meist on oma eluviis ja see, mis on hea ühele võib teisele olla vastuvõetamatu.

Madratsi valikut mõjutavad ka kogemused: need, kes enne magasid kõvemal madratsil eelistavad jätkuvalt kõvemaid madratseid ja vastupidi. Täna ei ole vaja madratsit füüsiliselt katsetada: saate valida sobiva madratsi internetis, lugedes selle üksikasjalikku kirjeldust ja hinnanguid. Kaup24.ee kataloogis on lai valik madratseid, leiate kindlasti teie vajadustele ja eelarvele sobiva toote.

Madrats tuleks valida, arvestades kehakaalu: mida vähem inimene kaalub seda pehmem peab olema madrats. Samuti, kui valite madratsi, ärge unustage oma vajadusi ja eripära: võib olla higistate öösiti, või jäsemed muutuvad tuimaks või teil on seljavalu? Õigesti valitud madrats aitab vältida paljusid probleeme. Kõige populaarsemad on vedru-, polüuretaanvaht-, lateks-, viskoelastsed madratsid ja naturaalsetest kiududest nagu kookos.  Kõige odavamad on vedrumadratsid, samas kui ortopeedilised madratsid, mis on valmistatud polüuretaanvahust, kahekordsed madratsid, millel on palju anatoomilisi tsoone, võivad maksta mitu tuhat eurot. Kaup24.ee pakub suurepäraseid madratseid hea hinnaga, nii et internetis saate neid tellida palju soodsamalt!