Söögitoolid, köögitoolid

(2390)

Soovite koju meeldivat einestamise nurka luua, et saaksite lõpuks ometi oma perega koos õhtustada? Et kogu pere mugavalt ära mahuksid on vaja teada mitut söögitooli teie laud mahutab ja palju peres liikmeid on. Söögilaua toolid, köögitoolid, baaripukind ning taburetid on väga tähtsateks sisustuselementideks ning samal ajal hinnatakse nende puhul ka praktilisust. Õige söögitool on istujale mugav ja annab piisavalt vabadust, et söögi nautimine oleks võimalikult meeldiv kogemus. Ennem valiku langetamist soovitame välja mõelda millised köögitoolid teie tuppa sobiksid, kas puidust söögitool või hoopiski riidest? Kombineeri julgelt toole oma köögi ja laua disainiga, lisa värvidega juurde elulisust ja elegantsi.

Toodete kuvamine

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Köögitoolid

Kuigi võivad söögitoolid tunduda väike osa köögi interjöörist, siis tegelikkuses tuleb tähelepanu pöörata üsnagi paljudele detailidele, nagu näiteks mugavus, disain ja palju muudki. Õnneks pakub Kaup24 laias valikus erinevaid toole, mille seast valida välja meelepärasem.

Kuidas valida sobivad söögilaua toolid?

Köögitoole ostetakse tavaliselt köögilauaga või valitakse selliselt, et need sobiksid olemasoleva köögimööbliga. E-pood Kaup24.ee pakub väga laia toolide valikut, nii et siin on kindlasti võimalik leida võimalusi, mis kõige paremini teie köögi interjööriga sobivad. 

Niisiis, millele peaks tähelepanu pöörama köögitoolide valimisel? Üks olulisemaid kriteeriume on pikaealisus, nii et peate mõtlema hoolikalt ja otsustama, milline materjal sobib teile kõige paremini. Praegu võib turul leida mitmesuguseid köögitoole - metallist, plastikust, puidust. Materjalist ei sõltu mitte ainult tooli disain vaid ka kuidas neid seotakse ruumi interjööriga ja ka nende vastupidavus. Köögitoolide disain on samuti oluline kriteerium. Toolid võivad olla erinevat värvi. Meie kodulehel leiate mitmesuguste toolide mudeleid - toolid seljatoega ja ilma, riidega, nahaga kaetud. Seetõttu on oluline teada, mida otsite või eelistate.

Kui aga omate köögisaart, mille ümber saab ka mugavalt argihommikutel hommikisööki süüa, siis võiksid valituks osutuda baaripukid. Need on kõrgete jalgadega toolid, mis on tihti baarides kasutusel - sellest ka säärane nimetus neile. Kui aga köögis on vähe ruumi, siis on taburetid ideaalseks valikuks, sest need saab enamjaolt üksteise otsa panna ja ruumi kokkuhoiu mõttes näiteks laua alla lükata, kui parasjagu keegi laua taga ei söö.

Köögitoolide valimisel mõelge, kuidas need sobivad teie köögi disainiga ja kuidas nad sobivad olemasoleva köögilauaga ja muude mööbliesemetega. Sageli on kasulikum osta korraga komplekt köögimööblit - sel juhul ei pea te aega raiskama toolide otsingul. Samas võib otsimise käigus hoopiski sattuda mõne meeldivama variandi otsa. Meie valikust leiad nii kaasaegseid, klassikalisi ja muid stiile. Valikut pakuvad selleks näiteks brändid nagu Signal, Halmar, 4Kraft, Actona, Black Red Whine, Gala, Home4You, Kiti, Laski, MC Akcent, Meblocross, NORE, Notio Living, Optimata, Selsey, Szynaka, VG Line, ja paljud teised ülemaailmselt hinnatud brändid.

Miks osta köögitool Kaup24 veebipoest?

E-pood Kaup24.ee pakub laias valikus köögitoole. Ükskõik, millised on teie nõuded sellele mööbliesemele, millega soovite sobitada ja millised on valiku kriteeriumid, siin võite kindel olla, et leiate otsitava. Pakume köögitoole konkurentsivõimeliste hindadega, nii et meie veebipoes võite mitte ainult osta teile huvipakkuvaid kaupu, vaid ka säästa raha.

Tutvu meie valikuga ja osta juba täna!

Millised köögitoolid on kõige populaarsemad aastal 2020?

Kõige kõrgemalt hinnatud köögitoolid