Köögi- ja söögilauad

(1337)

Igasse kööki peaks kuuluma köögilaud, kus koos perega nautida igat söögikorda. Meie valikust leiad mitmetes disainides ja stiilides mudeleid. Olenevalt ülejäänud interjöörist võiks valida ka harmoneeruva laua – Teile jääb võimalus otsustada, kas Teie koju sobib kõige paremini täispuidust söögilaud, klaaslaud, tammepuidust söögilaud või mõnest muust materjalist sobiv köögilaud. Pööra tähelepanu ka kujule - olgu selleks siis kandiline või ümmargune söögilaud, suur või väike söögilaud, pikendatav söögilaud, klapplaud või muu. Lisaks mõtle ka stiilile - laud peaks sobima ülejäänud ruumis olevate sisustuselementide ja mööbliga ning ära unusta ka sobivaid söögitoole. Tutvu meie valikuga ning vali sobiv söögilaud juba täna!

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Köögilauad

Laud on lisaks köögikomplektile ja köögikappidele üks kõige olulisemaid köögimööbli esemeid, seega peaks valimisel sellele pöörama erilist tähelepanu. E-poes Kaup24.ee leiate erinevaid köögilauadu ja saate valida sobivaima. Siiski soovitame teil pöörata tähelepanu mitmetele olulistele kriteeriumidele. See aitab teil leida kõige sobivama köögi laua.

Kuidas valida sobiv köögilaud?

Üks neist kriteeriumidest on suurus, mida tuleb köögilaua ostmisel arvesse võtta. Mõelge, mitu inimest tavaliselt istub teie majas laua taga. See aitab teil valida mitte ainult optimaalse suuruse, vaid ka laua kuju, sest söögilauad on ristkülikukujulised, ruudukujulised, ümmargused, ovaalsed. Ümmargune söögilaud sobib sageli bankettidel aga väikeste köökide jaoks on parimad ruudukujulised lauad. Kui teil liigub kodus palju külalisi, siis kindlasti oleks mõistlik soetada pikendatav söögilaud.

Köögilaudu valmistatakse tavaliselt looduslikust puidust, metallist, klaasist, plastikust või liimitud puitlaastplaadist. Kui otsite kvaliteetseid tooteid, mis kestavad aastaid, on parim valik looduslikust täispuidust söögilaud ja kuigi sellise laua maksumus on tavaliselt suurem eespool loetletud muudest laudadest, võite kindel olla, et antud juhul te laua asendamisele niipea mõtlema ei pea. Kuigi puidust söögilaud on kvaliteetsem, siis näiteks klaasist söögilaud annab kindlasti köögile modernsema nurga. 

Söögitoa laud mängib üsna olulist rolli ka köögi interjööris. Seetõttu on oluline leida laud, mis sobituks ülejäänud mööbliga ja teie maitsega. Muideks on võimalus soetada ka söögilaud toolidega, mistõttu saad koheselt omavahel sobivad mööbliosad ilma, et peaksid eraldi otsima hakkama. Valikus on nii modernse, klassikalise, Skandinaavia ja muudes stiilides laudasi, mille seast on võimatu mitte leida endale meelepärast.

Valikut pakuvad selleks näiteks brändid nagu Signal, Halmar, 4Kraft, Actona, Black Red Whine, Gala, Home4You, Kiti, Laski, MC Akcent, Meblocross, NORE, Notio Living, Optimata, Selsey, Szynaka, VG Line, ja paljud teised ülemaailmselt hinnatud brändid. Enne toote ostu oleks kindlasti mõistlik tutvuda lähemalt tootekirjelduses oleva informatsiooniga.

Miks osta söögilaud Kaup24 veebipoest?

Kaup24.ee pakub laia valikut köögilaudu suurepäraste hindadega. Lisaks leiad meie veebipoest ülimalt paindlikud ostu- ja maksetingimused - näiteks 2 nädalane ostugarantii, mitmekülgsed kauba kättesaamise võimalused, järelmaks ja palju muud. Tellige köögilaud meie veebipoest ja varsti saate rõõmustada teile tarnitud ostu üle.

Tutvu meie valikuga ja osta juba täna!