Esikumööbel

Esikul on täita üks kindel ülesanne: olla hoiukohaks õueriietele ja jalanõudele. Eramus on esik esimene ruum, kuhu saabuja jõuab ja ühtlasi ka viimane, mida lahkudes näeb. Seepärast on eesruumil, mille olulisusele me sageli ei mõtle, väga tähtis roll – tervitada tulijaid ja jätta hüvasti minejatega. Meie valikust leiad suures valikus esikumööblit, millega esikut täiendada. Näiteks esikukapp, esiku kummut, jalatsiriiul, jalatsikapp, nagi, stange ja esikupeegel on kõik praktilised elemendid. Kui nende eraldi valimine tundub Sinu jaoks liiga aeganõudev või tülikas, on olemas ka esikumööbli komplektid. Valimisel pööra tähelepanu mööbli välimusele, mõõtmetele ja materjalile. Esikumööbel peaks sobima ka ülejäänud esikus olevate värvide ja elementidega. Tutvu valikuga ja vali sobivad sisustuselemendid oma esikusse juba täna!

Uus esikumööbel

Esikumööbel

Üks esimesi asju, mis eesruumis kindlasti olema peaks, on nagi. See võib olla lihtne varn või seinanagi või siis hoopiski seinakapp, sõltub konkreetsest ruumist ja asjade rohkusest.

Esikus ei ole ruutmeetreid palju, mistõttu tuleb mööbli paigutus sentimeetri pealt läbi mõelda.

Lisaks riietele vajavad oma kohta jalanõud. Kingakapp-, riiul- või hoopiski pink säästab kõvasti ruumi, sest jalatsid saab paigutada mitmele tasandile üksteise alla.

Spetsiaalselt esikusse mõeldud mööbli komplektid sisaldavad kõike vajalikku – nagi, kappi ühes riiulitega ja peeglit. Üks komplekt ja kogu kraam on kenasti ära mahutatud!

Kui osta esemed eraldi, siis peegel on asi, mida esik kindlasti vajab. Inimesed on harjunud heitma enne õueminekut pilgu peeglisse. Lisaks aitab peegel muuta väikese ruumi näiliselt suuremaks.

Peegli all võiks paikneda mõni väiksemat sorti kapp. Esikukapis saab hoida jalatsite hooldusvahendeid, koera jalutusrihma või ka näiteks rõivaharja. Praktilised sisustuselemendid on ka hoidjad võtmetele, vihmavarjudele ja ajalehtedele. Igale esemele leiab just nimelt talle mõeldud hoidiku, kusjuures mitmedki neist, näiteks vihmavarjude alused ja hoidjad, on väga laheda disainiga. Vihmavarjuhoidja on funktsionaalne, ent samas ka pilkupüüdev aksessuaar, mis muudab muidu igava esiku originaalseks.

Kui vähegi mahub, võiks esikus olla ka istumisvõimalus. Seistes on tüütu jalanõusid jalga panna, pingile toetudes on seda märksa mugavam teha.