Kott-toolid ja tumbad

(808)

Kott-tool seostub eeskätt mugavusega. Puhvis tool võtab istuja kehakuju, mis teeb kott-toolil või õigemini toolis puhkamise eriti mõnusaks.

Niisama mugavad on ka suured ja pehmed istumispadjad, mida saab kasutada nii sise- kui välistingimustes.

Mõlemaid – nii kott-toole kui istumispatju – pruugitakse praktiliselt igal pool: kodus, koolis, avalikes asutustes, terrassidel ja vabaõhu üritustel.

Toodete kuvamine

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Kott-toolid

Kui algselt kasutati kott-toole koduses miljöös, eeskätt just lastetoas ja mängutubades, siis täna kohtab neid mugavaid istmeid kõikjal.

Kott-toolide kasvava populaarsuse taga on nende mugavus.

Toolil saab istuda, lamada, külitada ehk olla nii nagu mõnus on, tool “liigub” istuja keha järgi, toetades keha täpselt sealt, kus vaja.

Kott-toole ja istumispatju on lihtne transportida. Nad kaaluvad vähe, mõnel mudelil on koguni käepidemed, et oleks mugav seda lohistada või teise kohta tõsta.

Enamasti on toolide ja patjade pealismaterjal kergesti puhastatav ning tooli või padja sisu saab täiendada.

Kui aga soovite oma pehmet küljealust vahelduseks õues kasutada, siis tasub järele uurida, kas konkreetne toode ikka selleks sobib.

Rõdul, aias või terrassil pikutamiseks on head just nimelt õue mõeldud kott-toolid, mis on ilmastikuoludele vastupidavamad ja mida ei pea iga vihmasabina pärast varju alla vedama.

Kui ruumiga pole priisata, siis hea pehme iste on ka tumba või puhv. Viimati mainitu on tugevama konstruktsiooniga tumbast pehmem.

Tumba juures on mitu plussi. Esiteks kompaktsus. Tumbad ja puhvid on väikesed ega võta üldse ruumi.

Teiseks funktsionaalsus. Tumba sees saab asju hoida.

Kolmandaks universaalsus. Pole kohta kodus, kuhu tumba ei sobiks.

Ka kohvikutes kasutatakse toolide asemel sageli just nimelt tumbasid, sest need võtavad vähe ruumi ja neid mahub laua ümber palju.