TV alused

(1156)

TV alused on praktilised lahendused igasse elutuppa ja magamistuppa, pakkuda stabiilset tuge jalaga televiisoritele. TV aluseid pakume vägagi erinevates mõõtudes ja värvitoonides, nii leiate kindlasti enda koju sobivaima. Valides pööra tähelepanu telerialuse disainile ja värvidele. Oluline on, et mööbel sobiks ka ülejäänud sisustuselementidega toas nii värvi kui ka stiili poolest. Eriti praktiline lahendus on TV aluskapp, kus on võimalik ka asju hoiustada. Pööra tähelepanu veel lisaks aluse mõõtmetele, et selle asetust oma kodus planeerida. TV laudade valikus saate orienteeruda lihtsamini vasakul serval oleva menüü abiga, otsides sobivaimat muuhulgas hinna, sügavuse ja laiuse alusel. Tutvu meie valikuga ja soeta sobiv telerialus juba täna!

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

TV alused ehk telerilauad

TV laud on universaalne mööbliese, mis oma toonilt ja stiililt võiks kokku sobida diivanilaua ja elutoas olevate kappidega. Siiski on see suurepärane täiendus kodu interjööri kui ka praktiline lahendus teleri sobivale kõrgusele asetamiseks.

Milline telerialus valida?

Telerid muutuvad aastatega õhemaks, kergemaks ning neid kinnitatakse tihemini ka lihtsalt seinale. Kuid sellisel juhul tekib tihti küsimus: "Kuhu peita lisaseadmed?" Otse teleri all või kõrval oleva kapi peale ei ole need nähtaval kohal alati kõige ilusamad. Siinkohal tulebki appi TV alus koos lisariiulite, sahtlite või sõltuvalt mudelist ka väikeste kapikestega. TV aluseid on saadaval väga erinevates mõõtudes, stiilides, värvitoonides ja materjalides.

Kuna teler ise on pilkupüüdvaim ese elutoas, ei pea teleri all olev kapike enda kujundusega teiste mööbliesemete seast välja paistma ja tähelepanu tõmbama. Pigem neutraalne, ent teiste toas olevate kappide ja riiulitega kokku sobiv telerialus on enamasti parim variant. Siiski võiks alus sobida kokku ka ülejäänud mööbliga kodus, et tekiks ühtne värvi- või disainilahendus. Näiteks kui teie kodus domineerib puidust mööbel, oleks ka mõistlik valida täispuidust TV alused. Meie valikust leiad erinevaid disaine ja värvilahendusi, mistõttu on võimatu mitte siit leida endale meelepärast varianti.

Siiski ei pea TV alused alati paigaldama põrandale. TV alus seinale on ideaalselt moderne lahendus igasse koju. Siinkohal tuleb siiski olla tähelepanelikum aluse paigaldamisel seina ehk järgida kasutusjuhendit ning veenduda, et teler aluse jaoks liiga raske poleks.

Enne toote ostu oleks igati mõistlik tutvuda lähemalt tootekirjelduses oleva infoga, et olla kindel toote omadustes ja üleüldises sobivuses. Kirjeldusse on võimalik jätta meie klienditeenindusele ka tekkinud küsimused. 

Miks osta Kaup24 veebipoest?

Kaup24 on veebipood, kust leiad kõik vajalikud sisustuselemendid nii koju kui ka kontorisse ülisoodsa hinnaga. Tooted tuuakse teile koju kätte kulleriga ning kui parasjagu hind pole taskukohane, on võimalik kasutada ka järelmaksu võimalust. Üldiselt vajadust selle järgi pole, sest niigi soodsaid hindu alandavad veelgi erinevad sooduskampaaniad ja pakkumised.

Tutvu meie valikuga ja osta juba täna!

TV alused - millised on kõige populaarsemad?

TV alused - millised on kõige kõrgemalt hinnatud?