Diivanilauad

(1626)

Diivanilauad või kohvilauad on asendamatud kaaslased igale diivanile. Nii kodus, kontoris kui ka ooteruumis on mugav diivani kõrval olevale lauale asetada vajalikke asju, nagu näiteks ajakirjad ja ajalehed, või elutoas sobivad lauale teleri ja digiseadme puldid - nii on need pidevalt ühes kohas. Eriti kasulik on pikendatav diivanilaud, kuhu asetada veelgi olulisi esemeid või mille taga lausa õhtust süüa. Serveerimislauad on käepärased mööbliesemed kui tulevad külla külalised, siis on nendelt mugav maitsvaid suupisteid pakkuda. Laua saad valida erinevate disainide vahel - olgu selleks klassikaline puidust diivanilaud või moderne klaasist diivanilaud. Kujude poolest sobib igasse tuppa kas kandiline või ümmargune diivanilaud - valik on Sinu.

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Diivanilauad

Diivani- või teisisõnu kohvilauad on lahutamatu osa elutoast. Sellele on mugav asetada kohvitassi, ajakirju-ajalehti, teleripulti ja muid elektroonilisi seadmeid. Lisaks praktilisusele on ta visuaalselt suurepärane täiendus Sinu kodu interjööri. Näiteks on diivanilaud ka ideaalne koht, kuhu peale kaunis lillekimp sättida. Harilikult on see laud paigutatud kenasti keset tuba, mistõttu on see ka üks nähtavam ja silmapaistvam osa ruumist. Seetõttu tasub diivani kõrvale laua valimisel olla hoolikas ning ost korralikult läbi mõelda.

Milline diivanlaud valida?

Lauda valides tuleks kindlasti enda jaoks selgeks teha, millisel otstarbel eelkõige lauda kasutama hakkad. Kui Sinu juures käib väga sageli sõpru, kellega laua ümber istute, tasub valida pigem suurem ja ka kõrgem serveerimislaud.

Kui diivanilaud on aga pelgalt sisustuselement ning kaunistus, siis võib see olla ka väiksemate mõõtudega. Oluline on, et lauale mahuvad ära vajalikud esemed ja sisustuselemendi puhul on vajalikuks esemeks tihti ainult lillevaas ning raamat.

Kui tuba ei ole kuigi avar ja ruumikas, siis tasub endale valida mitmefunktsionaalne laud, millel on näiteks ka riiulid, sahtlid või kapikesed. Lisavõimalused asjade hoiustamiseks on alati nutikad ja tasuvad end pikas plaanis ära. Eriti kasulik on ka lahtikäiv diivanlaud või pikendatav diivanlaud, mida külaliste saabumisel avada ja kuhu mahutada näiteks nõud ja muud olulist. Reguleeritav diivanlaud ei pea olema alati pikendatav, vaid ka pikkuse suhtes reguleeritav.

Oluline on tähelepanu pöörata ka laua enda välimusele. Kas Sinu koju sobiks ümar diivanlaud või pigem kandiline? Kas interjööriga sobib kokku pigem klassikaline puidust diivanlaud või täiustab Sinu modernse välimusega kodu pigem klaasist diivanlaud? Silmas pidades oma kodus olevaid värve siis millised on värvi eelistused? Näiteks heledate värvidega koju sobib hästi valge diivanlaud, mis on välimuselt lihtne ja minimalistlik, kuid suudab jätta tuppa üsna avara mulje. Seetõttu on oluline eelnevalt mainitud küsimustele mõelda ning tagada parim visuaalne lahendus oma koju.

Miks osta Kaup24 veebipoest?

Internetist ostu sooritamine on soodsam ning seda eriti meie veebipoes. Meie tootevalik on lai ning hinnad alati soodsad, mida alandavad veelgi erinevad sooduskampaaniad ja pakkumised. Lisaks on ostu sooritamine kiire ja lihtne ning võimalik mugavalt kodust lahkumata - nimelt on võimalik tellida kaup otse koju kätte kulleriga.

Tutvu meie valikuga ja osta juba täna!