Diivanid ja pehme mööbel

(747)

Sohvad, tugitoolid ja nurgadiivanid aitavad mõnusalt telerit vaadata või sõpradega aega veeta, kuid seda mööblit hinnatakse mitte ainult selle mitmekülgsuse tõttu. Hästi valitud diivan on oluline osa interjöörist - erinevate värvide ja stiilide valik on tõepoolest rikkalik ning olenemata sellest, kas kodus valitsevad modernsed või klassikalised ideed, leiad hõlpsasti endale sobiva. Diivanid rõõmustavad soodsate hindadega ja hämmastavad oma vastupidavusega, nii saad seda sisustuselementi nautida pikka aega. Leiad need odavalt veebist, nii et kui otsid uut kvaliteetset mööblit, kutsume Sind tutvuma meie sortimentiga. Siin on sohvad, nurgadiivanid ja tugitoolid erinevates suurustes, materjalides ja kujudes ning siit ostes säästad mitte ainult aega, vaid ka raha!

Toodete kuvamine

Diivanid ja pehme mööbel

Diivan on mugav mööbliese, millest on kasu siis, kui saabuvad külalised või kui te tahate näiteks lõõgastuda ja televiisorit vaadata. Lai pehme mööbli valik veebipoes Kaup24.ee võimaldab kindlasti paljude hulgast leida sobivaima lahenduse.

Millele tasub pehme mööbli valikul tähelepanu pöörata?

Mitu inimest hakkab seda kasutama? Võimaluse korral tasub eelistada suuremat diivanit, kuhu mahub üks inimene rohkem, kui enamasti vaja.

Missuguste mõõtudega diivanit vajate? See peab ennekõike sobima mõõtudelt ruumis soovitud kohta. Lahtikäiv diivan vajab sõltuvalt avanemisviisist enda ette ja taha lisaruumi. Elutoas tasub kindlasti jätta ruumi ka diivanilauale.

Mis tüüpi pehme mööbel loob enim võimalusi? Lahtikäivad diivanid ja diivanvoodid pesukastiga loovad elutubades võimaluse tekitada magamisase külalistele. Mahukas pesukast kui eraldi väike panipaik sobib ideaalselt nii voodipesu, kui ka hooajatarvete hoiustamiseks.

Missugune täite- ja kattematerjal on eelistatud? Sõltumata sellest, kas tegu on diivanvoodi või nurgadiivaniga, tasub tähelepanu pöörata täitematerjalile.

Üks populaarsemaid täitematerjale on polüuretaanvaht, millega täidetud on täidetud kõige odavamad variandid. Elastse HR-poroloonist täidisega pehme mööbel on vastupidavam ja eelmisest vähesel määral kallim, kuid siiski väga hea hinnaga. Bonellvedrudega pehme mööbel on hea valik tihti magamiseks kasutatavale diivanvoodile.

Kattematerjalile mõeldes on nahkkate määrdumisele vastupidavam, kui tekstiilkate.