Kassid

Tooted kassidele

Võttes oma perekonda lemmiklooma, peame pakkuma talle mitte ainult tähelepanu ja soojust, vaid ka kõiki vajalikke meetmeid tagamaks lemmiklooma mugava elu. Kassidele mõeldud tooted ja tarvikud võimaldavad nende lemmikloomade eest täies ulatuses hoolitseda - kui nad on õnnelikud, siis on nad ka head oma peremehe vastu.

On väga oluline, et lemmiklooma kõht oleks täis – selleks sobivad erinevad kuivtoidud kassidele. On juhtumeid, mil kassid eelistavad ka lisatoitu, nii et sõltuvalt lemmiklooma eelistustest võid valida kõige sobivama variandi. Kui soovid neid hellitada, saad pakkuda erinevaid konserve ja kassitoite.

Kass nõuab koduloomana hoolt ja hügieeni - sel viisil saab kodus vältida ebameeldivat lõhna ja ootamatuid üllatusi. Selleks on kasulikud spetsiaalsed tualetid, kassiliiv ja muud lõhnavad tarvikud- nende toodete abil saad tagada lihtsa vaevaga lemmiklooma puhtuse. Kirpude, usside ja kõhulahtisuse vastased ravimid on kõige tavalisem lahendus juhtudel, kui soovid tagada oma lemmiklooma heaolu. Vitamiinid, toidulisandid ja parasiitidevastased tooted aitavad loomal end hästi tunda ning erinevad puhastusvahendid on heaks abiliseks, kui on aeg hoolitseda tema läikiva karva eest.

Mitte vähem oluline on pakkuda mugavat puhkamise- ja mänguaega ning küünte teritamise võimalust, et vältida kiusatusi mööblit kriimustada. Selleks on head erinevad kraapimispostid ja mänguasjad, puhkamiseks sobivad pesad ja padjad ning jalutamiseks on kasulikud jalutusrihmad, kaelarihmad ja rakmed kassidele.

Neid, kes on huvitatud kõrge kvaliteediga, kuid madala hinnaga kassidele mõeldud toodetest, kutsume külastama kaup24.ee e-poodi, kus kõik lemmikloomade kaubad on müügil madala hinnaga. Sageli on toimumas kampaaniad ja allahindlused, mis võimaldavad veelgi soodsama hinnaga erinevaid tooteid osta ning raha säästa.

Neile, kellele meeldib oma aega kokku hoida, meeldib kindlasti asjaolu, et kõik kassidele mõeldud kaubad on võimalik vaid paari minutiga internetist tellida. Tuleb lihtsalt sobivad tooted välja valida ning meie hoolitseme selle eest, et need oleksid peagi Sinu aadressile toimetatud ning rõõmustaksid Sinu lemmiklooma. Taga oma kassile mugav elu!