Kiiged

(32)
Toodete kuvamine

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Kiik lapsele

Valmista oma lapsele rõõmu! Lapsevanemana otsid ka alati võimalusi, kuidas oma lapsele rõõmu pakkuda soojal suvepäeval või kuidas lasta tal ära kasutada oma üleliigset energiat. Nii saad oma lapse eemale viia koduaeda värske õhu kätte ning eemale digiseadmetest toas, pakkudes talle tegevust ja meelelahutust kiikudes.

Kuidas valida sobiv laste kiik?

Kui vana on Sinu laps ja millist kiiku Sina või Su laps soovite? 

Osad kiigud ei pruugi olla sobilikud alla 3 või 1-aastastele. Beebidele on näiteks mõeldud väikelaste kiik, millel on turvaline iste ehk istudes on beebi ümber kaitse kukkumise eest. Nii ei saa laps ka suurema hoo pealt kuhugi kukkuda. 

Need sobivad ka 3-aastastele. Selles vanuses on võimalik võtta kasutusele ka rippuv telk või kiik-karusell koos sõbraga kiikumiseks. Olemas on ka põrandale mõeldud edasi-tagasi kiikuvad istme moodi kiigud, mis pakuvad eriti rõõmu just selles vanuses lastele.

Vanematele lastele sobib ka juba laste seas populaarsust koguv “ämblikkiik”, kuid see võib vajada ka lapsevanema järelevalvet. Ämblikkiik arendab ka koordineerimist ja tasakaalu sõpradele hoogu tehes. 

Kõik kiigud on erinevates disainides ja materjalides (näiteks puidust kiik annab aeda eriti õdusa tunde), mistõttu saad valida just selle toote, mis sobib kokku Sinu kodu või aia interjööriga. Enamasti on laste kiik õue mõeldud, kuid paljud mudelid võimaldavad ka laste kiiged tuppa viia.

Kindlasti ära unusta tutvuda toodete kirjeldustega, et mõista kas antud kiik on sobilik Sinu lapsele ja aeda või tuppa paigutamiseks.

Miks osta Kaup24 e.poest?

Kaup24 pakub suures valikus kiike eriti madalate hindadega! Nii leiad kindlasti endale ja oma lapsele meelepärase meelelahutuse, mis on vaid paari kliki kaugusel. 

Meie poes on ostlemine turvaline ning mugav, kuna kaup jõuab Sinuni kiirelt ja turvalisuse huvides maksad vaid siis, kui kaup on kätte saadud. Sul on ka õigus toode ümber vahetada või tagastada juhul, kui Sinu valitud toode ei vasta Sinu ootustele või eesmärkidele. Kindlasti ära unusta ära kasutada ka sooduspakkumisi.

Valmista oma lapsele rõõmu juba täna ja seota kiik soodsalt juba täna!