Tegelustekid

(93)
Toodete kuvamine

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Tegelustekk beebile

Kui laps sünnib, soovib iga pere pakkuda talle vaid parimat. Mängimiseks mõeldud matt on üks kõige populaarsemaid imikutele mõeldud mänguasju, mille kasulikkuses ei ole pikka aega olnud kellelegi kahtlust. Nende peamine ülesanne on tutvustada lapsele mängumaailma, et edendada tema mitmekülgseid oskusi. 

Miks valida tegelusmatt lapsele?

Tõenäoliselt kõik vanemad teavad, et esimesed lastele mõeldud mänguasjad peaksid olema pehmed või rippuvad, sest lapsed alles õpivad ümbritsevat keskkonda jälgima. Seetõttu on need matid on suurepäraseks valikuks. Need arendavad last, õpetavad tundma värve, helisid ja erinevatest pindadest materjale, äratavad uudishimu. 

Valikust leiad erinevas suuruses, kujus ja värvides mängumatte, mis pakuvad lapsele palju rõõmu. Enamikul neist on silmatorkavad detailid ning mitmevärvilised tekstuurkangad, mis stimuleerivad erinevaid oskusi. Laps puudutab oma käega või jälgib silmadega mänguasja, uurib seda, näeb värvilisi kujundeid ja püüab mõista, mis need on. Mõnel matil on isegi padjad, mis julgustavad last õigesti pead tõstma. See tugevdab kaela ja rindkere lihaseid. 

Mänguvaip tagab põrandal pehme ja mugav mängimise, liikumise ja selle kasutamise. Lisaks on need kompaktsed ja mugavad transportimiseks, mistõttu võid seda igale poole kaasa võtta. Muusikaline, värviline, turvaline, hariv matt rõõmustab Sinu last igapäevaselt. 

Miks valida mängumatt Kaup24 e-poest?

Meie valikust leiad kindlasti sobiva ja meelepäraste toote, sest meie valik on suur ning tootekirjelduses kirjeldatud detailid annavad edasi kõik vajaliku info. Seetõttu on meie juures ostlemine ka turvaline ning sellele aitavad kaasa ka paindlikud ostu- ja maksetingimused. Nimelt saate ise valida, kuidas soovite kaupa kätte saada ning kuidas selle eest maksta. Olgu siis selleks kulleriga kiire transport, pakiautomaadist mugav kättesaamine või tasuta ise järgi tulemine meie esindusse. 

Vali kõige uuem mängimiseks mõeldud matt ja telli see kohe praegu! Sageli on käimas erinevad sooduskampaaniad, mis võimaldavad veelgi rohkem raha säästa. Lilla sildiga märgitud tooted tagavad parima hinna - kui peaksid leidma teisest veebipoest parema hinnaga sama toote, oleme nõus hinnavahe kompenseerima.

Tutvu valikuga ja osta juba täna!