Lastele kuni 3 aastat

Väikeste laste tööks ja peamiseks ajaviiteks on mängimine. Selleks, et mänguülesanded oleksid neile jõukohased ja ohutud, on vaja aga sobivaid mänguasju. Lisaks huvialadele saab mänguasjad jagada ka vanuse järgi. Enamasti on väikestele lastele mõeldud mänguasjad suuremad, kuna liiga väikeste mänguasjadega võib kaasneda lämbumisoht. Siiski on väikestele mõeldud leludel sama funktsioon mis suurtele mõeldud asjadel. Peale selle võib väikestele lastele mõeldud mänguasjadel olla natuke rohkem arendavaid ja maailma tutvustavaid funktsioone, sest nad alles õpivad seda, mis nende ümber on. Kaup24-st leiate suure valiku mänguasju alla 3-aastastele lastele. Saadaval on puidust mänguasjad, vanni mänguasjad, pehmed mänguasjad ja palju muud!

Pühapäevane TOP pakkumine

UUDISTOODE
UUDISTOODE

Kõige populaarsemad tooted lastele kuni 3 aastat

UUDISTOODE
UUDISTOODE

Jätka toodete lastele kuni 3 aastat ostlemist

UUDISTOODE
UUDISTOODE

Uued tooted lastele kuni 3 aastat

UUDISTOODE
UUDISTOODE

Mänguasjad kuni 3.aastastele lastele

Kindlas vanuses lapsed mängivad ka enda eale kohaseid mänge. Turvalisuse nõuete kohaselt jagatakse mänguasjad vanuse järgi alla 3-aastastele ja üle 3-aastastele lastele. Kaup24.ee e-poest leiad väga laia valiku mänguasju, mis suunatud just alla 3-aastastele lastele. Mänguasjad on lapsepõlve juures üks olulisemaid osasid ning lisaks meelelahutusele on mänguasjad ka õpetlikud ja arendavad treenides mälu, mõtlemist, motoorseid oskusi, arendades kujutlusvõimet ja palju muud. Mängides õpib laps keskkonda tajuma, suhtlema ning mis kõige tähtsam – ennast väljendama. Mäng soodustab lapse sotsiaalset arengut, arendab mõtlemist, loovust, iseseisvust, enesekindlust, emotsioone ning õpetab erinevaid oskusi. 

Mängides loovad lapsed oma unistuste maailma. Seetõttu tuleb lapsele mänguasja valides olla väga tähelepanelik ning läbi mõelda, milline mänguasi lapsele sobiks ning teda võimalikult palju arendaks. Lapse kasvades ja arenedes arenevad ka tema oskused ning seetõttu tuleb lapsele muretseda erinevateks eluperioodideks erinevad mänguasjad. Seega on loomulik, et mänguasi, mis sobib kolmekuusele ei sobi enam aastavanusele lapsele. 

Kaup24.ee e-poest leiad laia valiku mänguasju alla kolmeaastastele lastele. Valikusse kuuluvad muuhulgas närimislelud, tegelusmatid, muusikaga varustatud lelud, pehmed mänguasjad ja palju muud. Vanematele lastele leidub legosid, vannilelusid, joonistustarbeid jms.

Maailma kõige populaarsem mänguasjabränd Lego on samuti välja töötanud spetsiaalselt alla 3-aastastele lastele mõeldud klotsid. Legod on äärmiselt kasulikuks mänguasjaks, mis aitab arendada lapse mõtlemist, loovust, intellektuaalsust ja kujutlusvõimet. Legode puhul on oluline ka see, et need muudavad lapse kannatlikumaks ja hoolsamaks. Legodega ehitamine sarnaneb ju suuresti päris tööga. Legodega mängimine õpetab aru saama erinevatest kujudest, suurustest ja materjalidest. Lisaks Legodele on meie tootevalikus ka puidust mänguasjupusled, hobused ja joonistustahvlid.

Vali enda lapsele sobilik mänguasi välja meie e-poest, kus hinnad alati soodsad ning tellimine ääretult lihtne ja mugav. Kindlasti tasub silma peal hoida ka meie sooduskampaaniatel, mille korral mänguasju veelgi soodsamalt võimalik soetada!