ad

Mudelautode kollektsioneerimine

(910)

Erinevad mudelautod teevad kindlasti rõõmu nii väikestele kui ka kollektsioneerimisest huvitunutele. Meie valikust leiad erinevaid automarke ja nende mudelautosi - tuntumad on nii Fordi mudelid kui ka Opeli mudelid, kuid kindlasti ei jää tähelepanuta ka Fiati mudelid ja Toyota mudelid. Valikust võivad veel silma jääda ka mõned tuntumad Nissani mudelid kui ka Suzuki mudelid nii sõiduautode, busside ja veoautode kujul. Kuid autod ei ole ainukesed mudelid, mida koguda - erinevates suurustes ja värvides mudellennukid, tangid, laevad ja teised kokkupandavaid mudelid ning nende kogumine on kindlasti igale kollektsionäärile oluline ja lõbus hobi. Seetõttu leiad allolevast valikust kindlasti üles oma lemmikud, mida koguda või millega mängida.

UUDISTOODE
LUAZ 968M 1979 Beige ALTAYA 1:43 hind ja info | Mudelautode kollektsioneerimine | kaup24.ee UUDISTOODE € 1890 Lisa korvi
UUDISTOODE
KIM 10-50 1940 Grey ALTAYA 1:43 hind ja info | Mudelautode kollektsioneerimine | kaup24.ee UUDISTOODE € 1890 Lisa korvi
UUDISTOODE
UUDISTOODE
UUDISTOODE
Mootorratta mudel Moto Guzzi hind ja info | Mudelautode kollektsioneerimine | kaup24.ee % TASUTA TRANSPORT € 999 Lisa korvi
TASUTA TRANSPORT

Klientide hinnang Kaup24.ee teenustele!

Hinnangute keskmine: 4.6/5
9 799 hinnangut. Vaata kõiki

Mudelautod

Mudelautod on populaarsed nii laste kui ka täiskasvanute seas - laste eesmärk on eelkõige nendega mängida, kuid täiskasvanud armastavad neid pigem koguda. Kollektsioneerimine on igati huvitav ja lõbus hobi mida omada, eriti nende seas, kes tunnevad hobi autode ja muude sõidukite vastu. 

Kuidas valida sobivad mudelid?

Valikust on võimalik leida nii kokkupandavaid kui ka juba kokku pandud mudeleid nii autode, mudellennukite, tankide, veoautode, busside, politseiautode, laevade kui ka muude sõidukite kujul. Seda kõike nii väikestes kui ka suuremates suurustes - nii leiab iga huviline valikust endale just meelepärase.

Automudelite seast on võimalik leida erinevaid automarke. Tuntumad on näiteks Fordi mudelid ja Opeli mudelid, kuid tagaplaanile ei jää kindlasti ka Toyota mudelid ja Fiati mudelid. Kui eelistad eelkõige Nissani mudeleid või Suzuki mudeleid, siis on ka need valikus täiesti olemas. Igal margil on olemas mitmeid mudeleid erinevates värvides ja disainides. Olenevalt Sinu kogumise viisist, leia valikust endale sobiva automargiga tooted või vali igast margist mõni, et oma kogu täiendada.

Kui oled parasjagu otsimas lapsele mänguasju, siis tasub valida eelkõige kokkupandavad mudelautod - need aitavad lapses arendada loogilist mõtlemist kui ka pakuvad kokkupanemise ajal palju lõbu. Kokkupandavad mudelid sobivad hästi lastele, kes on vanemad kui 12 aastat. Mängimiseks sobivad ka väiksemad mudelautod, kuid need on soovituslikud alates 5-aastastele lastele, et vältida lämbumisohtu ja muid võimalikke õnnetusi.

Enne toote ostu tutvu kindlasti tootekirjelduses oleva informatsiooniga. Kui Sul on toodete kohta lisaküsimusi, kirjuta need tootekirjeldustesse või võta meiega ühendust telefoni teel - meie aitame Sulle leida sobivad mudelid.

Miks osta Kaup24 veebipoest?

Kaup24 pakub suures valikus mudelautosi ja teisi mänguasju suurepäraste hindadega. Lai valik ning erinevad tootjad aitavad Sul leida just endale või oma lapsele vajalikud mudelid. Kui peale ostu peaks juhtuma, et toode mingil põhjusel ikkagi ei sobi, on Sul võimalus see 14 päeva jooksul tagastada või lasta ümber vahetada.

Tutvu meie valikuga ning osta juba täna!