Lastele alates 3. eluaastast

Lastele alates 3. eluaastast

Igas vanuses lapsed mängivad oma vanuse jaoks sobivaid mänge. Ohutusnõuete alusel jagunevad laste mänguasjad rühmadesse: mänguasjad kuni kolmeaastastele lastele ja mänguasjad lastele vanuses alates kolmest aastast.

Mänguasjade valimisel peab olema tõeliselt leidlik ja ka vastutustundlik. Huvitav on see, et pika aja jooksul muutuvad laste mängud nende tõelisteks hobideks, meelelahutuseks. Joonistamine muutub loomingulisemaks, laste raudtee asendub mudelraudteega, ilusatest ja värvilistest klotsidest kasvavad välja hoolitsetud kollektsioonid. Kaup24 pakub väga laia valikut soodsa hinnaga mänguasju lastele alates 3-aastasest vanusest.

Tüdrukutele pakume erinevaid nukkude kollektsioone, filmitegelaste kujusid, nukumaju ja erinevaid tarvikuid. Poisid saavad valida erinevaid mängupüstoleid ja mänguautosid, väikseid ronge, lennukeid või laevukesi. Loomingulise hingega lastele, kes soovivad midagi luua, pakume erinevat plastiliini, kineetilist liiva või erinevaid konstruktoreid ja kuubikuid. Oleme veendunud, et konstruktorid ei ole mitte ainult võimalus lõbusalt aega veeta, vaid ka kujutlusvõime, mõtlemise ja loovuse arendamine.

Mäng koos teiste lastega aitab kaasa sotsiaalsele arengule ja arendab suhtlemisoskusi ning kõige väiksematel lastel aitab see kaasa sõrmemotoorika arendamisele. Meilt leiate ka LEGO ™ mänge, mis on maailma kõige kuulsamad ja populaarsemad konstruktorid. On väga kasulik, kui mänguasjad arendavad lapse teatud võimeid, julgustavad kujutlusvõimet ja loovust. Mida rohkem on võimalusi kasutada mõistust, füüsilist motoorikat, lapse loomingulist potentsiaali seda väärtuslikum on mänguasi.

Suur valik arendavaid ja interaktiivseid mänguasju aitab teie lapsel arendada kõnet ja rikastada sõnavara. Pikkade õhtute sisustamiseks ja halbade ilmade ajaks pakume lauamänge, mõistatusi ja puslesid.  Meie juurest leiate mitmesuguseid erineva vanusega lastele mõeldud lauamänge, mis nõuavad erinevaid mängijate omadusi (strateegiline mõtlemine, diplomaatilised võimeid, käte osavus, loomingulised võimed) ja erinevate mängukomponentide kasutamise oskust. Lauamängudel on ka õppeväärtus. Värvikate mängude hulgast leiate mängud, mis arendavad last, aitavad tähed selgeks saada ja lugema õppida, arendavad matemaatilisi, loogilisi ja loomingulisi oskusi. Mõned mängud aitavad arendada kõnet, mälu, rikastada sõnavara. Valige ja tellige internetist oma lapsele sobivaim mäng kohe praegu! Säästke palju aega ja raha. Sageli korraldame erinevaid kampaaniaid, nii et maksate soodsaima hinna!